K&F Beta Zip Veľkokapacitný batoh na fotoaparát 25L

Veľkokapacitný batoh na fotoaparát. Spoločnosť K&F Concept navrhla tento profesionálny batoh na fotoaparát s veľkou kapacitou, do ktorého sa zmestia 2 fotoaparáty + 4 objektívy + 15,6" notebook (samostatné vrecko) + 12,9" tablet (samostatné vrecko) + statív a ďalšie vybavenie fotoaparátu alebo osobné veci, aby vyhovel potrebám fotografov na cesty a každodenné…

Viac informácií

111 € s DPH 92.5 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: zajtra od 09:00
Odošleme: zajtra
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks, Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Veľkokapacitný batoh na fotoaparát. Spoločnosť K&F Concept navrhla tento profesionálny batoh na fotoaparát s veľkou kapacitou, do ktorého sa zmestia 2 fotoaparáty + 4 objektívy + 15,6" notebook (samostatné vrecko) + 12,9" tablet (samostatné vrecko) + statív a ďalšie vybavenie fotoaparátu alebo osobné veci, aby vyhovel potrebám fotografov na cesty a každodenné používanie. Rozmery: 44 * 29 * 24 cm. Do hornej priehradky možno uložiť nevyhnutné veci na cesty, ako je oblečenie, uteráky alebo iné osobné veci.

  • * 【Veľkokapacitný batoh na fotoaparát】 Aby spoločnosť K&F Concept vyhovela potrebám fotografov pri cestovaní a každodennom používaní, navrhuje tento profesionálny batoh na fotoaparát s veľkou kapacitou, do ktorého sa zmestia 2 fotoaparáty + 4 objektívy + 15,6" notebook (samostatné vrecko) + 12,9" tablet (samostatné vrecko) + statív a ďalšie vybavenie fotoaparátu alebo osobné veci. Rozmery: 44 * 29 * 24 cm. Do hornej priehradky možno uložiť nevyhnutné veci na cesty, ako je oblečenie, uteráky alebo iné osobné veci.
  • * 【Viacnásobný jednoduchý prístup】Viacero prístupových otvorov tohto profesionálneho batohu na fotoaparát (ľavý/pravý bočný prístup a predný prístup) vám umožní rýchlo vybrať fotoaparát, keď potrebujete urobiť rýchly záber. Odnímateľné prispôsobené polstrované prepážky vo vnútri batohu vám umožnia upraviť vnútorný priestor podľa veľkosti fotoaparátov a typu príslušenstva fotoaparátu, aby ste lepšie ochránili svoj fotoaparát a príslušenstvo.
  • * 【Bezpečnosť a ochrana】Reflexné prúžky na prednom paneli tohto profesionálneho batohu na fotoaparát K&F Concept a bezpečnostné tlačidlá na koncoch zipsu batohu majú zabrániť krádeži a ochrániť vaše vybavenie. Zipsy hlavného vrecka tašky sú vysoko kvalitné a vodotesné. Taška na fotoaparát zostane suchá vďaka utesnenému krytu proti dažďu, ktorý je súčasťou balenia.
  • * 【Bohatá priehradka na príslušenstvo】Rôzne zariadenia majú oddelené vrecká. K&F Concept používa farby na batérie. Vďaka tomuto premyslenému dizajnu môžete rýchlo nájsť potrebné položky.
  • * 【Ergonomická chrbtová opierka】Polstrovaný panel zo vzduchovej sieťoviny na zadnej strane profesionálnej brašne na fotoaparát a ergonomický dizajn zvyšujú prúdenie vzduchu pri turistike alebo cestovaní a rovnomerne rozdeľujú hmotnosť pre mimoriadne pohodlie a úsporu energie, najmä pri používaní tohto profesionálneho batohu na fotoaparát plne naloženého na turistiku.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Fotobatohy