K&F Alpha Backpack 25L black

Tento profesionálny veľkokapacitný batoh s rozmermi 11,8" D x 8,3" Š x 17,3" V (30 x 21 x 44 cm) vám umožní lepšie prepravovať vybavenie fotoaparátu. Je všestranný a priestranný a vďaka prispôsobiteľným priehradkám pojme až štyri objektívy a dokonca aj ručné stabilizátory. Je navrhnutý s ohľadom na odolnosť, má vlastnosti odolné proti nárazom, opotrebovaniu…

Viac informácií

113.2 € s DPH 94.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Tento profesionálny veľkokapacitný batoh s rozmermi 11,8" D x 8,3" Š x 17,3" V (30 x 21 x 44 cm) vám umožní lepšie prepravovať vybavenie fotoaparátu. Je všestranný a priestranný a vďaka prispôsobiteľným priehradkám pojme až štyri objektívy a dokonca aj ručné stabilizátory. Je navrhnutý s ohľadom na odolnosť, má vlastnosti odolné proti nárazom, opotrebovaniu a poveternostným vplyvom, vďaka čomu zostanú váš fotoaparát a objektívy v bezpečí za každých podmienok. Ďalšie bočné vrecká sú ideálne na statívy a v rôznych vreckách na príslušenstvo môžete usporiadať karty SD, káble a batérie. Ergonomický dizajn zvyšuje pohodlie počas cestovania vďaka priedušnej mäkkej tkanine a popruhom na vozík pre väčšie pohodlie pri používaní puzdra na vozík.

  • * 【Profesionálna veľká kapacita】 Veľkosť 11,8 "D*8,3" Š*17,3 "V palcov / 30*21*44cm , 4 objektívy v jednom fotoaparáte. Voľná kombinácia priehradiek, horná časť môže ísť rovno dnu, môže pojať ručné stabilizátory a iné veľkosti čohokoľvek.
  • * 【Nárazuvzdorný, odolný voči opotrebovaniu, odolný voči poveternostným vplyvom】 Zabudované zosilnené ochranné podložky, odolné proti nárazom a deformáciám, pomáhajú udržať fotoaparát a objektív v bezpečí. Tkanina s vysokou hustotou odolná proti oderu s odolnosťou proti roztrhnutiu a vode, ochrana za každého počasia a nárazuvzdornosť odolná proti vode a dažďu.
  • * 【Viacero vreciek na jednoduché uloženie】 Bočné vrecká na prenášanie statívu, ktorým pomáhajú bočné popruhy. Množstvo vreciek na príslušenstvo na SD karty, káble, batérie a iné predmety.
  • * 【Funkčné rozdelenie, viacero spôsobov nakladania】 Horné a dolné priehradky, rozlišujúce priehradku na vybavenie, priehradku na príslušenstvo a priehradku na prenášanie, pričom do zadnej časti priehradky možno umiestniť 15,6-palcový notebook
  • * 【Ergonomický batoh】 Zahustený zadný panel s ergonomickým dizajnom z priedušnej mäkkej tkaniny zvyšuje prúdenie vzduchu pri turistike alebo cestovaní a rovnomerne rozkladá hmotnosť pre väčšie pohodlie a priedušnosť, s popruhmi na vozík v strede pre jednoduché cestovanie na kufri na kolieskach.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Tašky ostatné