K&F Alpha Backpack 25L Benzo blue

Profesionálny veľkokapacitný batoh na fotoaparát je priestranné a všestranné riešenie pre fotografov a kameramanov. Vďaka dostatočnému priestoru a prispôsobiteľným priehradkám sa do tejto tašky zmestia fotoaparáty, objektívy, príslušenstvo a dokonca aj veľké predmety, ako sú ručné stabilizátory. Ponúka robustnú ochranu s nárazuvzdorným polstrovaním, vodoodolnou…

Viac informácií

113.2 € s DPH 94.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Profesionálny veľkokapacitný batoh na fotoaparát je priestranné a všestranné riešenie pre fotografov a kameramanov. Vďaka dostatočnému priestoru a prispôsobiteľným priehradkám sa do tejto tašky zmestia fotoaparáty, objektívy, príslušenstvo a dokonca aj veľké predmety, ako sú ručné stabilizátory. Ponúka robustnú ochranu s nárazuvzdorným polstrovaním, vodoodolnou tkaninou s vysokou hustotou a konštrukciou odolnou voči poveternostným vplyvom vhodnou na vonkajšie použitie. Viacero vreciek vrátane priehradiek na statív a úložného priestoru na príslušenstvo zlepšuje organizáciu. Ergonomický, priedušný dizajn tašky zaručuje pohodlie počas cestovania a je dokonca vybavená popruhmi na vozík na jednoduchú prepravu. Tento batoh je ideálnym spoločníkom pre fotografov, ktorí hľadajú spoľahlivé, univerzálne riešenie pre svoje vybavenie.

  • * 【Profesionálna veľká kapacita】 Veľkosť 11,8 "D*8,3" Š*17,3 "V palcov / 30*21*44cm , 4 objektívy v jednom fotoaparáte. Voľná kombinácia priehradiek, horná časť môže ísť rovno dnu, môže pojať ručné stabilizátory a iné veľkosti čohokoľvek.
  • * 【Nárazuvzdorný, odolný voči opotrebovaniu, odolný voči poveternostným vplyvom】 Zabudované zosilnené ochranné podložky, odolné proti nárazom a deformáciám, pomáhajú udržať fotoaparát a objektív v bezpečí. Tkanina s vysokou hustotou odolná proti oderu s odolnosťou proti roztrhnutiu a vode, ochrana za každého počasia a nárazuvzdornosť odolná proti vode a dažďu.
  • * 【Viacero vreciek na jednoduché uloženie】 Bočné vrecká na prenášanie statívu, ktorým pomáhajú bočné popruhy. Množstvo vreciek na príslušenstvo na SD karty, káble, batérie a iné predmety.
  • * 【Funkčné rozdelenie, viacero spôsobov nakladania】 Horné a dolné priehradky, rozlišujúce priehradku na vybavenie, priehradku na príslušenstvo a priehradku na prenášanie, pričom do zadnej časti priehradky možno umiestniť 15,6-palcový notebook
  • * 【Ergonomický batoh】 Zahustený zadný panel s ergonomickým dizajnom z priedušnej mäkkej tkaniny zvyšuje prúdenie vzduchu pri turistike alebo cestovaní a rovnomerne rozkladá hmotnosť pre väčšie pohodlie a priedušnosť, s popruhmi na vozík v strede pre jednoduché cestovanie na kufri na kolieskach.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Tašky pre kamery