K&F Air Blower, with Long Nozzle/Short Nozzle Switch Design

Obojsmerný regulačný vzduchový ventil, ktorý účinne zabraňuje nasávaniu prachu a spôsobuje sekundárne znečistenie a zjednodušuje vnútorný priestor fúkania vzduchu, zlepšuje tesniaci výkon zariadenia. Konštrukcia prepínača dlhá dýza/krátka dýza. Dlhá tryska je vhodnejšia na čistenie hlbších oblastí, ako sú snímače digitálnych zrkadloviek a priestory batérií…

Viac informácií

17.7 € s DPH 14.75 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Obojsmerný regulačný vzduchový ventil, ktorý účinne zabraňuje nasávaniu prachu a spôsobuje sekundárne znečistenie a zjednodušuje vnútorný priestor fúkania vzduchu, zlepšuje tesniaci výkon zariadenia. Konštrukcia prepínača dlhá dýza/krátka dýza. Dlhá tryska je vhodnejšia na čistenie hlbších oblastí, ako sú snímače digitálnych zrkadloviek a priestory batérií fotoaparátov. Krátka tryska je vhodnejšia na čistenie objektívov, filtrov, snímačov bezzrkadloviek, povrchov tela a objektívov.

  • * 【Exclusive Innovation Design】 Obojsmerný regulačný vzduchový ventil, ktorý účinne zabraňuje nasávaniu prachu a spôsobovaniu sekundárneho znečistenia a zjednodušuje vnútorný priestor vyfukovania vzduchu, zlepšuje tesniaci výkon zariadenia.
  • * 【Dizajn prepínača dlhá dýza/krátka dýza】 Dlhá tryska je vhodnejšia na čistenie hlbších oblastí, ako sú snímače digitálnych zrkadloviek a priestory batérií fotoaparátov. Krátka tryska je vhodnejšia na čistenie objektívov, filtrov, snímačov bezzrkadloviek, povrchov tela a objektívov.
  • * 【Veľký prietok vzduchu】 Vzduchový dúchadlo na objektív fotoaparátu môže ľahko vyfúknuť roh, ktorý sa nedá vyfúknuť inými. Dokáže rýchlo odfúknuť prach a nečistoty v krátkom čase, čím udržiava objektív, telo a snímač fotoaparátu čisté.
  • * 【Silikónový materiál】 Vzduchové fúkanie je vyrobené zo silikónového materiálu, ktorý je príjemný na dotyk, má silný odraz a mäkká fúkacia dýza poskytuje lepšiu ochranu zariadenia, čím sa predchádza sekundárnemu poškodeniu zariadenia.
  • * 【Pohodlný dizajn】 Fúkačka využíva ergonomický dizajn a protišmykový dizajn s textúrou šetrnou k pokožke, vďaka čomu je uchopenie pohodlnejšie. A vďaka použitiu úpravy technológiou "hand feel oil" je povrch fúkaného vzduchu odolnejší voči nečistotám a zašpineniu.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Čistenie