K&F 95MM XB42 Nano-X CPL+Variable/Fader NDX ND2~ND32,Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Dômyselný filter ND & CPL od spoločnosti K&F prináša pohodlie dvoch filtrov v jednom s dvojitou funkciou kruhového polarizačného filtra a variabilného filtra neutrálnej hustoty. Toto časovo úsporné príslušenstvo znižuje prívod svetla, zlepšuje vaše fotografie stmavením oblohy a zvládnutím odrazov, a predovšetkým eliminuje obávaný krížový vzor "X",…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -35%
215.08 € 139.07 € s DPH 115.89 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Dômyselný filter ND & CPL od spoločnosti K&F prináša pohodlie dvoch filtrov v jednom s dvojitou funkciou kruhového polarizačného filtra a variabilného filtra neutrálnej hustoty. Toto časovo úsporné príslušenstvo znižuje prívod svetla, zlepšuje vaše fotografie stmavením oblohy a zvládnutím odrazov, a predovšetkým eliminuje obávaný krížový vzor "X", ktorý je bežný pri kombinácii širokouhlého objektívu a variabilného ND filtra. Filter je vyrobený z profesionálneho optického skla s viacvrstvovou povrchovou úpravou a zabezpečuje optimálnu ochranu, pričom ponúka minimálnu priepustnosť svetla 0,7 % spolu s vodotesnými a proti poškriabaniu odolnými vlastnosťami na ochranu vašich cenných objektívov. Jeho odolné rámy z hliníkovej zliatiny majú vrúbkované hrany na bezproblémovú inštaláciu a sú doplnené užitočnými značkami od Min po ND32 na jednoduché nastavenie ND filtra. Pred nákupom vždy skontrolujte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu, zvyčajne označenú symbolom "ø" (priemer) na tubuse objektívu alebo pod krytkou objektívu, aby ste zaistili kompatibilné a bezpečné uchytenie.

  • * 【ND & CPL filter 2 v 1】Jeden filter má funkciu CPL aj variabilného ND filtra, šetrí váš čas na výmenu dvoch filtrov; môže nielen znížiť množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale aj stmaviť oblohu a zároveň zvládnuť odrazy.
  • * 【Žiadny krížik "X" na snímkach】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, spoločnosť K&F využíva špičkovú technológiu, s ktorou sa rozlúčite s týmto bežným problémom pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch.
  • * 【Materiál】Vyrobené dokončenými profesionálnymi optickými sklami, viacvrstvová povrchová úprava, ktorá umožňuje len 0,7 % priepustnosť svetla a je vodotesná, odolná proti poškriabaniu, čo by mohlo ochrániť váš cenný objektív.
  • * 【Filtračné rámy】Filtračné rámy vyrobené z hliníkovej zliatiny, vrúbkovaný dizajn okraja rámu uľahčuje inštaláciu. Na ráme je 5 značiek od Min do ND32, je pre vás pohodlné, aby ste si boli istí zastávkami ND filtra.
  • * 【Poznámka】 Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). Číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre