K&F 82MM XC16 Nano-X B270 CPL Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Polarizačný filter vyrobený z najlepšieho japonského optického skla s takmer nulovým skreslením svetla. Vyznačuje sa najvyššou úrovňou filtračnej funkcie, ktorá účinne eliminuje škodlivé odrazové svetlo.

Viac informácií

76.35 € s DPH 63.63 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Polarizačný filter vyrobený z najlepšieho japonského optického skla s takmer nulovým skreslením svetla. Vyznačuje sa najvyššou úrovňou filtračnej funkcie, ktorá účinne eliminuje škodlivé odrazové svetlo.

  • * 【Premium Quality Glass】 Polarizačný filter vyrobený z najlepšieho japonského optického skla s takmer nulovým skreslením svetla. Vyznačuje sa najvyššou úrovňou filtračnej funkcie, účinne eliminuje škodlivé odrazové svetlo.
  • * 【Dvojitá povrchová úprava】Prijatá 28-vrstvová viacnásobne odolná technológia dvojitej povrchovej úpravy, zelená povrchová úprava pomáha účinne znižovať odrazivosť povrchu filtra a duchov a zároveň robí filter odolným proti poškriabaniu, vode, oleju a prachu.
  • * 【Kruhová polarizácia 】Efektívne filtruje škodlivé odrazy na nekovových povrchoch, ako je voda a sklo, Otočením filtra dosiahnete správnu požadovanú mieru filtrácie. S CPL,môžete urobiť oblohu modrejšou, listy zelenšími, znížiť alebo odstrániť odrazy a výsledný obraz je jasnejší.
  • * 【Ultra tenký a ľahký】Super tenký a ľahký hliníkový rám, maximálne znižuje vplyv svetla a účinne zabraňuje tmavému rohu pri širokouhlom snímaní.
  • * 【Pre všetky 82 mm objektívy】Kompatibilný so všetkými hlavnými značkami objektívov, ako sú Canon, Nikon, Sony, Fuji, Leica, Panasonic a všetky ostatné značky, ktoré majú závit s priemerom 82 mm.
Pomocou kruhového polarizačného filtra (CPL) na objektíve môžete zvýrazniť farby na oblohe, ako aj prvky v zábere. Je to možné, pretože filter CPL po otočení pod určitým uhlom minimalizuje opar na oblohe a zlepšuje farby znížením polarizačného efektu spôsobeného slnečným svetlom.
Zvýraznenie farieb a zvýšenie kontrastu
Pri diskusii o dvoch vyššie uvedených snímkach môžete jasne vidieť, ako montáž filtra CPL takmer úplne eliminuje odraz viditeľný vo vodnej ploche. Nie je to zázračné?
Výrazné zníženie odrazov
Použitie filtra CPL vám môže umožniť minimalizovať zrkadlový obraz, ktorý je spôsobený v reflexnom prvku v zábere. Všetko, čo musíte urobiť, je jednoducho otočiť filter do požadovaného uhla.
Filter CPL znižuje odrazy
Pri fotografovaní sklenených budov alebo krajiny s vodnou plochou v zábere môže byť naozaj náročné zbaviť sa odrazov spôsobených slnečným svetlom. Možno budete musieť zmeniť kompozíciu alebo počkať na zmenu svetla, aby ste získali snímku bez odrazov.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraCPL
Formát filtra82mm