K&F 82MM Lens Caps Kit, Anti-lost rope, 2X Vacuum Cleaning Cloth

82 mm zacvakávacia stredová krytka objektívu 4 v 1 s vodítkom proti strate kompatibilná s objektívmi fotoaparátov Nikon, Canon, Sony, Fujifilm. Krytka objektívu využíva perforovanú konštrukciu a lanko proti strate sa dá priviazať priamo k objektívu, aby sa zabránilo strate krytky objektívu. vákuovo balená čistiaca handrička z mikrovlákna 150*150 mm s jemnou…

Viac informácií

5.5 € s DPH 4.58 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

82 mm zacvakávacia stredová krytka objektívu 4 v 1 s vodítkom proti strate kompatibilná s objektívmi fotoaparátov Nikon, Canon, Sony, Fujifilm. Krytka objektívu využíva perforovanú konštrukciu a lanko proti strate sa dá priviazať priamo k objektívu, aby sa zabránilo strate krytky objektívu. vákuovo balená čistiaca handrička z mikrovlákna 150*150 mm s jemnou štruktúrou, mäkká a bezprašná. Dbajte na to, aby ste nepoškodili povrchovú úpravu objektívu a filtra, a môžete ju prať a opakovane používať.

  • * 【Pohodlné zacvaknutie stredového štipca】Používa inovatívnu nepružinovú štruktúru, ktorá zabraňuje problémom, ako je starnutie a zlyhanie pružiny. Konštrukcia so stredovým štipcom umožňuje rýchle a presné nasadenie šošoviek a ľahko sa inštaluje a odstraňuje.
  • * 【Vysokokvalitný materiál šetrný k životnému prostrediu】Vyrobený z materiálu ABS šetrného k životnému prostrediu, je pevný a odolný a dokáže chrániť objektív pred poškodením prachom, škvrnami od vody, slnečným žiarením a inými vonkajšími faktormi.
  • * 【Vodítko proti strate】Krytka objektívu využíva perforovaný dizajn a lano proti strate sa dá priviazať priamo k objektívu, aby sa zabránilo strate krytky objektívu.
  • * 【Čistiaca handrička】150*150 mm vákuovo balená čistiaca handrička z mikrovlákna s jemnou štruktúrou, mäkká a bezprašná. Dbajte na to, aby ste nepoškodili povrchovú úpravu objektívu a filtra, a môžete ju prať a opakovane používať.
  • * 【Kompatibilné】Kompatibilné so všetkými objektívmi s veľkosťou závitu 82 mm, napríklad Nikon, Canon, Sony a inými digitálnymi zrkadlovkami. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Toto číslo je vždy vyznačené vedľa symbolu "Ø" (priemer) na tubuse objektívu.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Krytky na objektiv

Hlavné parametre

Rozmer krytky na objektiv82mm