K&F 82mm čierny hmlový filter série A 1/4, HD, vodotesný, nemecká optika

Predstavujeme filter K&F Concept Black Mist 1/4 - Zažite jemné odlesky svetiel a znížený kontrast pre snový filmový efekt. Tento filter zjemňuje nedokonalosti pleti, zvýrazňuje črty tváre a vytvára jemný, plnší a nádherný vzhľad. Je vybavený 18 viacvrstvovými vrstvami na zabezpečenie odolnosti a využíva dovážané japonské optické sklo AGC s 84 % priepustnosťou,…

Viac informácií

55.1 € s DPH 45.92 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Predstavujeme filter K&F Concept Black Mist 1/4 - Zažite jemné odlesky svetiel a znížený kontrast pre snový filmový efekt. Tento filter zjemňuje nedokonalosti pleti, zvýrazňuje črty tváre a vytvára jemný, plnší a nádherný vzhľad. Je vybavený 18 viacvrstvovými vrstvami na zabezpečenie odolnosti a využíva dovážané japonské optické sklo AGC s 84 % priepustnosťou, ktoré zabezpečuje kvalitu obrazu bez farebných odtieňov. Mimoriadne tenký rám s rozmermi len 3,3 mm eliminuje tmavé rohy na širokouhlých objektívoch a teleobjektívoch a vďaka protišmykovej konštrukcii CNC sa ľahko inštaluje a odstraňuje. Pozdvihnite svoje fotografie pomocou tohto prémiového difúzneho filtra.

* 【Mäkké zvýraznenie odleskov, znížený kontrast】Tento čierny hmlový 1/4 filter dokáže zjemniť vrásky, pehy a póry na tvári, takže je jemnejšia, plnšia a nádhernejšia. Efekt hmlového sna možno lepšie realizovať tým, že zobrazuje filmové efekty snovo.
* 【18 Viacvrstvové povlaky】Obojstranné sklenené nanometrové povlaky. Ochrana filtra a objektívu zo všetkých strán je odolná.
* 【Dovozné optické sklo AGC】K&F Concept čierny difúzny filter vyrobený z dovážaného japonského optického skla AGC, obojstranné viacnásobné vrstvy na 84 % priepustnosť, ktoré zabezpečujú kvalitu obrazu a žiadne farebné odtiene.
* 【Ultra tenký rám】S leteckým hliníkom, šírka rámu meria len 3,3 mm, ultra tenký rám bez tmavých rohov na širokouhlom objektíve a teleobjektíve. Nekĺzavý dizajn CNC na efektívne vyberanie a inštaláciu filtra.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraBlack Mist
Formát filtra82mm