K&F Concept Ručný kaleidoskopický filter pre 79mm objektív a 3 ks utierok

Tento ručný kaleidoskopický filter od spoločnosti K&F Concept dokáže pomocou špeciálnej optickej konštrukcie vytvárať jedinečné vizuálne efekty, svetelné škvrny obklopujúce objekt alebo ohnisko a jedinečný prstencovitý svetelný bod. Špeciálne sklo K9 - ručný kaleidoskopický filter je vyrobený z optického skla K9 s vysokou priepustnosťou svetla a vynikajúcim…

Viac informácií

30 € s DPH 25 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 3 ks - 30.08.2024
Popis produktu

Popis produktu

Tento ručný kaleidoskopický filter od spoločnosti K&F Concept dokáže pomocou špeciálnej optickej konštrukcie vytvárať jedinečné vizuálne efekty, svetelné škvrny obklopujúce objekt alebo ohnisko a jedinečný prstencovitý svetelný bod. Špeciálne sklo K9 - ručný kaleidoskopický filter je vyrobený z optického skla K9 s vysokou priepustnosťou svetla a vynikajúcim podaním farieb, ktoré zaručuje jasný a autentický obraz.

  • * 【Efekt kaleidoskopu】 Tento ručný kaleidoskopický filter od spoločnosti K&F Concept dokáže vďaka špeciálnej optickej konštrukcii vytvárať jedinečné vizuálne efekty, svetelné škvrny obklopujúce objekt alebo ohnisko a jedinečný prstencovitý svetelný bod.
  • * 【Speciálne sklo K9】Ručný kaleidoskopický filter je vyrobený z optického skla K9 s vysokou priepustnosťou svetla a vynikajúcim podaním farieb, ktoré zaručuje jasný a autentický obraz.
  • * 【Flexibilné použitie】Filter s veľkosťou 79 mm možno ručne posúvať pred objektívom a nastavením polohy a uhla filtra možno vytvárať rôzne efekty.
  • * 【Použiteľné scény】Ručný kaleidoskopický filter je vhodný na úpravy v reálnom čase a vytváranie špeciálnych efektov počas snímania. Je vhodný pre scény, ktoré si vyžadujú snímanie z ruky alebo sledovanie objektu.
  • * 【Umelecká tvorba】Tento ručný kaleidoskopický filter je ideálny na vytváranie optických ilúzií a je ideálny na vytváranie vlastných fotografií. Ideálny pre filmy, hudobné videá, značkový obsah, nočné scény, svadby, reklamy.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraKaleidoscope
Formát filtra79mm