K&F 77MM XB42 Nano-X CPL+Variable/Fader NDX ND2~ND32,Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Spoločnosť K&F Concept predstavuje všestranný filter 2 v 1, ktorý kombinuje funkcie CPL a variabilného ND filtra a ponúka pohodlie, vďaka ktorému nemusíte prepínať medzi dvoma filtrami. Tento inovatívny filter odstraňuje bežný problém krížových vzorov "X" na snímkach, najmä pri použití so širokouhlými objektívmi a variabilnými ND filtrami. Je vyrobený…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -23%
135.84 € 104.99 € s DPH 87.49 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Spoločnosť K&F Concept predstavuje všestranný filter 2 v 1, ktorý kombinuje funkcie CPL a variabilného ND filtra a ponúka pohodlie, vďaka ktorému nemusíte prepínať medzi dvoma filtrami. Tento inovatívny filter odstraňuje bežný problém krížových vzorov "X" na snímkach, najmä pri použití so širokouhlými objektívmi a variabilnými ND filtrami. Je vyrobený z profesionálneho optického skla s viacvrstvovými vrstvami, umožňuje len 0,7 % priepustnosť svetla a môže sa pochváliť vodotesnosťou a odolnosťou proti poškriabaniu, čím zabezpečuje ochranu vášho cenného objektívu. Rámy filtrov z hliníkovej zliatiny majú vrúbkovaný dizajn na jednoduchú inštaláciu, doplnený o značky od Min po ND32, ktoré poskytujú rýchly odkaz na nastavenie sily ND filtra. Aby ste zaistili kompatibilitu, nezabudnite si pred objednávkou overiť veľkosť závitu vášho fotoaparátu, ktorá je zvyčajne vyznačená na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu a označená symbolom "ø" (priemer).

  • * 【ND & CPL filter 2 v 1】Jeden filter má funkciu CPL aj variabilného ND filtra, šetrí váš čas na výmenu dvoch filtrov; dokáže nielen znížiť množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale aj stmaviť oblohu, zároveň zvládnuť odrazy.
  • * 【Žiadny krížik "X" na snímkach】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, spoločnosť K&F využíva špičkovú technológiu, s ktorou sa rozlúčite s týmto bežným problémom pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch.
  • * 【Materiál】Vyrobené dokončenými profesionálnymi optickými sklami, viacvrstvová povrchová úprava, ktorá umožňuje len 0,7 % priepustnosť svetla a je vodotesná, odolná proti poškriabaniu, čo by mohlo ochrániť váš cenný objektív.
  • * 【Filtračné rámy】Filtračné rámy vyrobené z hliníkovej zliatiny, vrúbkovaný dizajn okraja rámu uľahčuje inštaláciu. Na ráme je 5 značiek od Min do ND32, je pre vás pohodlné uistiť sa o zastávkach ND filtra.
  • * 【Poznámka】 Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). Číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
Typ filtraCPL a Variable ND
Typ filtraCPL
Formát filtra77mm