K&F 72MM XB42 Nano-X CPL+Variable/Fader NDX ND2~ND32,Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Vyskúšajte pohodlie nášho filtra 2 v 1 ND & CPL, ktorý kombinuje funkcie kruhového polarizátora (CPL) a variabilnej neutrálnej hustoty (ND) v jednom filtri. Rozlúčte sa s frustrujúcim krížikom "X" na snímkach, pretože spoločnosť K&F využíva pokročilú technológiu na odstránenie tohto problému, najmä pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch.…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -29%
134.71 € 95.95 € s DPH 79.96 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 05. 12.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vyskúšajte pohodlie nášho filtra 2 v 1 ND & CPL, ktorý kombinuje funkcie kruhového polarizátora (CPL) a variabilnej neutrálnej hustoty (ND) v jednom filtri. Rozlúčte sa s frustrujúcim krížikom "X" na snímkach, pretože spoločnosť K&F využíva pokročilú technológiu na odstránenie tohto problému, najmä pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch. Tento filter, vyrobený z profesionálneho optického skla s viacvrstvovými vrstvami, ponúka iba 0,7 % priepustnosť svetla a vďaka svojej vodotesnosti a odolnosti voči poškriabaniu zabezpečuje ochranu vášho ceneného objektívu. Rámy filtrov z hliníkovej zliatiny majú vrúbkovaný dizajn, ktorý uľahčuje inštaláciu bez námahy, a obsahujú päť označení od Min po ND32, ktoré vám pomôžu presne nastaviť požadovanú silu ND filtra. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu, ktorá je zvyčajne uvedená na tubuse objektívu alebo pod krytkou objektívu, vždy označená symbolom "ø" (priemer).

  • * 【ND & CPL filter 2 v 1】Jeden filter má funkciu CPL aj variabilného ND filtra, šetrí váš čas na výmenu dvoch filtrov; dokáže nielen znížiť množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale aj stmaviť oblohu, zároveň zvládnuť odrazy.
  • * 【Žiadny krížik "X" na snímkach】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, spoločnosť K&F využíva špičkovú technológiu, s ktorou sa rozlúčite s týmto bežným problémom pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch.
  • * 【Materiál】Vyrobené dokončenými profesionálnymi optickými sklami, viacvrstvová povrchová úprava, ktorá umožňuje len 0,7 % priepustnosť svetla a je vodotesná, odolná proti poškriabaniu, čo by mohlo ochrániť váš cenný objektív.
  • * 【Filtračné rámy】Filtračné rámy vyrobené z hliníkovej zliatiny, vrúbkovaný dizajn okraja rámu uľahčuje inštaláciu. Na ráme je 5 značiek od Min do ND32, je pre vás pohodlné, aby ste si boli istí zastávkami ND filtra.
  • * 【Poznámka】 Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). Číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre