K&F 72 mm 2ks profesionálna súprava filtrov (MCUV/CPL) + puzdro na filter + kryt objektívu + 3 ks čistiaca handrička

72 mm UV filtre pre fotoaparát + polarizačné filtre pre objektív + sada krytov objektívu, 3 ks čistiacich utierok a puzdro na filter, K&F Concept Nano K Series

Viac informácií

33.1 € s DPH 27.58 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 19. 06.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

72 mm UV filtre pre fotoaparát + polarizačné filtre pre objektív + sada krytov objektívu, 3 ks čistiacich utierok a puzdro na filter, K&F Concept Nano K Series

* 【Sada filtrov pre fotografov začiatočníkov】 Táto séria K&F Concept Nano K obsahuje súpravu UV filtra pre fotoaparát + polarizačný filter + krytku objektívu, 3 ks čistiacich utierok a puzdro na filter, ktoré sú medzi fotografmi najčastejšie používanými položkami.
* 【Optické sklo s nanopovrchovou úpravou】Vyrobené z prvotriednych japonských materiálov a posilnené 18 vrstvami povlaku zvyšujúceho priepustnosť, tento filter pre fotoaparát UV + polarizačný objektív minimalizuje odrazy na svojom povrchu a nemá žiadny vplyv na kvalitu obrazu.
* 【Ochrana objektívu fotoaparátu pred UV žiarením】Zmierňuje modrý odtieň UV žiarenia a vylučuje rušivé UV žiarenie na CCD, čím zlepšuje čistotu a farebný efekt Chráni citlivý objektív pred poškriabaním, pieskom, prachom a šmuhami počas používania.
* 【Polarizačný filter】Polarizačný filter v tejto súprave selektívne umožňuje určitý smer svetelných vibrácií, aby sa eliminoval alebo oslabil silný odraz nekovových povrchov, zvýšila sa sýtosť farieb a zmiernila sa svetelná škvrna.
* 【Krytka objektívu】Krytka objektívu so stredovým štipcom chráni objektív pred poškriabaním, odtlačkami prstov a prachom a nečistotami, keď sa objektív nepoužíva.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraMCUV
Typ filtraCPL
Formát filtra72mm