K&F 72-77mm Step Up Brass Filter Adapter Ring

72-77mm mosadzný filtračný adaptér, Step-Up krúžok kompatibilný so všetkými 72mm objektívmi fotoaparátov a 77mm filtrami

Viac informácií

27.26 € s DPH 22.72 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 29. 09.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

72-77mm mosadzný filtračný adaptér, Step-Up krúžok kompatibilný so všetkými 72mm objektívmi fotoaparátov a 77mm filtrami

* 【72 mm až 77 mm】 Kompatibilný so všetkými 72mm objektívmi fotoaparátov a 77mm príslušenstvom (ako sú filtre, clony, blesky a konvertory objektívov). Veľkosť závitu vášho objektívu bude vytlačená pod krytkou objektívu alebo napísaná niekde na tubuse objektívu.
* 【Mosadzné adaptérové krúžky s krokom】Klasický dizajn, CNC tvarované z odolnej a pružnej mosadze pre hladkú inštaláciu a dlhodobé používanie. Účelom je zväčšenie priemeru objektívu, úspora nákladov.
* 【Materiál】Profesionálna výroba, vynikajúce spracovanie, tento adaptér objektívu fotoaparátu je vyrobený z vysokokvalitnej mosadze, odolný, nedeformuje sa, tiež s odolnosťou proti korózii a leskom.
* 【Dokonalé prispôsobenie】 Krokové krúžky K&F Concept zabezpečujú bezpečné a presné spojenie medzi objektívom fotoaparátu a filtrami, zabraňujú úniku svetla a zachovávajú kvalitu obrazu pre ostrejšie fotografie a videá so stabilným a rovným zaostrením.
* 【3* Čistiaca handrička】 Spoločnosť K&F Concept poskytuje 3 vákuovo balené čistiace utierky s ich stupňovitými krúžkami, ktoré sú jemné, bezprašné a zabraňujú sekundárnemu znečisteniu.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre