K&F Concept Sada 6 filtrov pre DJI Mini 4 Pro kit1

K&F Concept 6 Pack (CPL+ ND4&PL+ ND8&PL+ ND16&PL+ ND32&PL+ ND64&PL) Súprava filtrov pre objektív, presne navrhnutá pre DJI Mini 4 Pro.

Viac informácií

55.1 € s DPH 45.92 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept 6 Pack (CPL+ ND4&PL+ ND8&PL+ ND16&PL+ ND32&PL+ ND64&PL) Súprava filtrov pre objektív, presne navrhnutá pre DJI Mini 4 Pro.

  • * 【Sada filtrov pre Mini 4 Pro 】K&F Concept 6 Pack (CPL+ND4&PL+ND8&PL+ND16&PL+ND32&PL+ND64&PL), presne navrhnutá pre DJI Mini 4 Pro.
  • * 【Viacnásobne potiahnuté optické sklo HD】Táto súprava filtrov K&F Concept Mini 4 Pro je vyrobená zo špičkového optického skla AGC, ktoré pomáha kontrolovať svetlo, zachytávať živé farby a riadiť kontrast bez straty ostrosti obrazu; A je skonštruovaná s 28 vrstvami nanopovlakov na oboch stranách pre solídnu ochranu proti poškriabaniu a prachu, pôde, vode a oleju.
  • * 【CPL filter】Kruhový polarizačný filter účinne znižuje odlesky a odrazy od vody, skla, lístia a iných nekovových povrchov. Nastavením uhla záberu získate jasné snímky s väčším množstvom detailov a zvýšenou sýtosťou.
  • * 【Hybridný ND&PL filter】Jeden filter má funkcie ND a CPL filtra, dokáže nielen regulovať množstvo svetla vstupujúceho do objektívu na stmavenie oblohy, poskytuje 2-6 stupňov redukcie svetla, stará sa o vaše potreby pre celodennú zábavu, od zamračených dní až po jasné slnečné dni, ale tiež zabraňuje nežiaducim odrazom pochádzajúcim z nekovových materiálov, ako je voda, sklo atď. a prispieva k zvýšeniu kontrastu a sýtosti modrej oblohy a bielych oblakov.
  • * 【Bezpečný gimbal】Extra odolný ľahký rám z leteckej hliníkovej zliatiny, ktorý zabezpečuje veľkú odolnosť a stabilné používanie počas dlhodobého letu, neovplyvní kalibráciu gimbalu a vyváženie dronu Mini 4 Pro.
1
 
1
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraCPL - circular polarizer/linear
Typ filtraND
Typ filtraCPL
Typ filtraND+PL
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Príslušenstvo pre: DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2) (2)

DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2)

  • Doprava zdarma
DJI Mini 4 Pro je náš zatiaľ najpokročilejší dron s minikamerou. Je vybavený výkonnými
793 €
Na odoslanie 1 ks

DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

  • Doprava zdarma
Dron, 48Mpix kamera (rozlíšenie 4K), dolet až 18 km, horizontálna rýchlosť až 16
991 €
Na odoslanie 1 ks
VHODNÉ PRE (2)