K&F 67MM CPL Filter True Color Circular Polarizers Filter with 28 Multi-Layer Coatings

Využite plný potenciál svojej fotografie s polarizačným filtrom (CPL) od spoločnosti K&F Concept. Tento filter je kľúčom k odstráneniu odrazov od nekovových povrchov, ako je voda a sklo, čo vedie k zlepšeniu farieb a kontrastu, najmä pri zachytávaní žiarivo bielych oblakov a modrej oblohy. Vďaka pokročilej technológii titánového povlaku eliminuje problém…

Viac informácií

83.76 € s DPH 69.8 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Využite plný potenciál svojej fotografie s polarizačným filtrom (CPL) od spoločnosti K&F Concept. Tento filter je kľúčom k odstráneniu odrazov od nekovových povrchov, ako je voda a sklo, čo vedie k zlepšeniu farieb a kontrastu, najmä pri zachytávaní žiarivo bielych oblakov a modrej oblohy. Vďaka pokročilej technológii titánového povlaku eliminuje problém čiastočného zožltnutia, čím zachováva skutočné farby na vašich snímkach a videozáznamoch. Tento filter, vyrobený z prvotriedneho japonského optického skla AGC a vybavený obojstrannou 28-vrstvovou nanovrstvou, zaručuje výnimočnú kvalitu obrazu so 45 % priepustnosťou a odstránením 99,9 % polarizačného svetla. Konštrukcia lichobežníkového rámu CNC zvyšuje trenie pri otáčaní, vďaka čomu je inštalácia a demontáž objektívu bezproblémová. Pozdvihnite svoju fotografickú hru s týmto filtrom K&F Concept CPL.

  • * 【Zvýšenie farieb a kontrastu】 Polarizačný filter (CPL) na odstránenie odrazov od nekovových povrchov, ako je voda a sklo, zlepšuje farbu a kontrast, najmä pri fotografovaní bielych oblakov a modrej oblohy.
  • * 【Bez čiastočnej žltej】 Úplne nová technológia titánového povlaku, ktorá zabezpečuje bez problému čiastočného zožltnutia, obnovuje skutočné farby obrazu a videa.
  • * 【Japonské optické sklo AGC】 Objektív je vyrobený z prvotriedneho japonského optického skla a obe strany sú brúsené a leštené, aby sa zabezpečilo UHD bez straty ostrosti.
  • * 【28 vrstiev nanopovrchu】 Obojstranný 28-vrstvový nanopovlak, vodotesný a odolný proti poškriabaniu, zabezpečuje filter s priepustnosťou 45 % a odstraňuje 99,9 % polarizačného svetla bez vplyvu na kvalitu obrazu.
  • * 【CNC lichobežníkový rám】Dizajn rámu s lichobežníkovým vzorom CNC zabezpečuje zvýšené trenie počas otáčania, jednoduchá inštalácia/odstránenie objektívu.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre