K&F 58MM XB42 Nano-X CPL+Variable/Fader NDX ND2~ND32,Waterproof, Anti Scratch, Green Coated, W/O B

ND a CPL filter 2 v 1. Jeden filter má funkciu CPL aj variabilného ND filtra, šetrí váš čas pri výmene dvoch filtrov; dokáže nielen znížiť množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale aj stmaviť oblohu a zároveň zvládnuť odrazy.

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -42%
117.72 € 68.77 € s DPH 57.31 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE

Popis produktu

ND a CPL filter 2 v 1. Jeden filter má funkciu CPL aj variabilného ND filtra, šetrí váš čas pri výmene dvoch filtrov; dokáže nielen znížiť množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale aj stmaviť oblohu a zároveň zvládnuť odrazy.

  • * 【ND & CPL filter 2 v 1】Jeden filter má funkciu CPL aj variabilného ND filtra, šetrí váš čas na výmenu dvoch filtrov; dokáže nielen znížiť množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale aj stmaviť oblohu, zároveň zvládnuť odrazy.
  • * 【Žiadny krížik "X" na snímkach】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, spoločnosť K&F využíva špičkovú technológiu, s ktorou sa rozlúčite s týmto bežným problémom pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch.
  • * 【Materiál】Vyrobené dokončenými profesionálnymi optickými sklami, viacvrstvová povrchová úprava, ktorá umožňuje len 0,7 % priepustnosť svetla a je vodotesná, odolná proti poškriabaniu, čo by mohlo ochrániť váš cenný objektív.
  • * 【Filtračné rámy】Filtračné rámy vyrobené z hliníkovej zliatiny, vrúbkovaný dizajn okraja rámu uľahčuje inštaláciu. Na ráme je 5 značiek od Min do ND32, je pre vás pohodlné uistiť sa o zastávkach ND filtra.
  • * 【Poznámka】 Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). Číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
K&F Concept Variable ND2-ND32 (1-5 Stops) & Circular Polarizer Filter Function 2-in-1 with 28 Multi-Layer Coatings for Camera Lens
K&F Concept Variabilný filter ND2-ND32 (1-5 stupňov) a kruhový polarizačný filter 2 v 1 s 28 viacvrstvovými vrstvami pre objektív fotoaparátu
Variabilný ND2-ND32 : Poskytuje možnosť nastavenia 5 stupňov, od ND2/ND4/ND8/ND16/ND32, široký rozsah použitia.
CPL filter : Všeobecne sa používa na zlepšenie farieb a kontrastu, najmä na fotografovanie bielych mrakov a modrej oblohy.
Why You Need a Tripod?
28 Multi-Layer Coated
28 Viacvrstvová povrchová úprava
Obe strany skla s nanometrovými vrstvami , vodotesné, odolné proti poškriabaniu a zároveň zabezpečuje kvalitu s vysokým rozlíšením a prvotriednu kvalitu fotografií.
Variable ND & CPL Function 2-in-1
Variabilná funkcia ND a CPL 2 v 1
Kombinovaná funkcia variabilného ND a CPL do jedného filtra, môže dosiahnuť funkcie ND filtra a CPL filtra ako v rovnakom čase, nie je potrebné znova skrutkovať dva filtre. Otáčanie nd filtra na ovládanie svetla vstupujúceho do objektívu vytvára hodvábne hladké pohyby objektu. CPL filter na zlepšenie farieb a kontrastu.
No
Žiadny krížik "X" na snímkach
Technológia samočinného uzamknutia snímky , pri otáčaní na koniec Min alebo zastávky ND32, dokonale zabránila tmavému krížu "X" na širokouhlom objektíve.
28 Multi-Layer Coated
Variable ND & CPL Function 2-in-1
No
Variable ND & CPL Function 2-in-1

ŠPECIFIKÁCIE

FILTER
Odrazivosť 0.2%
Veľkosť 58 mm
Séria Séria Nano-X
Odporúčané scény Snímanie videa/ Fotografovanie krajiny
Funkcia Odstránenie odleskov / Žiadny kríž X / Efekt redukcie svetla
Zastaví 0.3 až 1,5(1 až 5 stupňov)
Materiál filtra Japonské sklo AGC
Viacvrstvová povrchová úprava 28 vrstiev
Vodotesnosť
Odolné voči poškriabaniu
HD
Priepustnosť
Antireflexia
Vzor
Hrúbka filtra 9.3 mm
Tvar Kruh
Materiál krúžku Letecká hliníková zliatina
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraCPL a Variable ND
Formát filtra58mm