K&F 55MM XB42 Nano-X CPL+Variable/Fader NDX ND2~ND32,Waterproof, Anti Scratch, Green Coated, W/O B

K&F Concept Variabilný filter ND2-ND32 (1-5 stupňov) a kruhový polarizačný filter 2 v 1 s 28 viacvrstvovými vrstvami pre objektív fotoaparátu. Variabilný ND2-ND32 : poskytuje 5 stupňov nastavenia, od ND2/ND4/ND8/ND16/ND32, široký rozsah použitia. CPL filter: CPL: všeobecne sa používa na zlepšenie farieb a kontrastu,…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -42%
117.72 € 68.72 € s DPH 57.27 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept Variabilný filter ND2-ND32 (1-5 stupňov) a kruhový polarizačný filter 2 v 1 s 28 viacvrstvovými vrstvami pre objektív fotoaparátu. Variabilný ND2-ND32 : poskytuje 5 stupňov nastavenia, od ND2/ND4/ND8/ND16/ND32, široký rozsah použitia. CPL filter: CPL: všeobecne sa používa na zlepšenie farieb a kontrastu, najmä na fotografovanie bielych mrakov a modrej oblohy.
  • * 【ND & CPL filter 2 v 1】Jeden filter má funkciu CPL aj variabilného ND filtra, šetrí váš čas na výmenu dvoch filtrov; dokáže nielen znížiť množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale aj stmaviť oblohu, zároveň zvládnuť odrazy.
  • * 【Žiadny krížik "X" na snímkach】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, spoločnosť K&F využíva špičkovú technológiu, s ktorou sa rozlúčite s týmto bežným problémom pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch.
  • * 【Materiál】Vyrobené dokončenými profesionálnymi optickými sklami, viacvrstvová povrchová úprava, ktorá umožňuje len 0,7 % priepustnosť svetla a je vodotesná, odolná proti poškriabaniu, čo by mohlo ochrániť váš cenný objektív.
  • * 【Filtračné rámy】Filtračné rámy vyrobené z hliníkovej zliatiny, vrúbkovaný dizajn okraja rámu uľahčuje inštaláciu. Na ráme je 5 značiek od Min do ND32, je pre vás pohodlné uistiť sa o zastávkach ND filtra.
  • * 【Poznámka】 Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). Číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
K&F Concept Variable ND2-ND32 (1-5 Stops) & Circular Polarizer Filter Function 2-in-1 with 28 Multi-Layer Coatings for Camera Lens
K&F Concept Variabilný filter ND2-ND32 (1-5 stupňov) a kruhový polarizačný filter 2 v 1 s 28 viacvrstvovými vrstvami pre objektív fotoaparátu
Variabilný ND2-ND32 : Poskytuje možnosť nastavenia 5 stupňov, od ND2/ND4/ND8/ND16/ND32, široký rozsah použitia.
CPL filter : Všeobecne sa používa na zlepšenie farieb a kontrastu, najmä na fotografovanie bielych mrakov a modrej oblohy.
Why You Need a Tripod?
28 Multi-Layer Coated
28 Viacvrstvová povrchová úprava
Obe strany skla s nanometrovými vrstvami , vodotesné, odolné proti poškriabaniu a zároveň zabezpečuje kvalitu s vysokým rozlíšením a prvotriednu kvalitu fotografií.
Variable ND & CPL Function 2-in-1
Variabilná funkcia ND a CPL 2 v 1
Kombinovaná funkcia variabilného ND a CPL do jedného filtra, môže dosiahnuť funkcie ND filtra a CPL filtra ako v rovnakom čase, nie je potrebné znova skrutkovať dva filtre. Otáčanie nd filtra na ovládanie svetla vstupujúceho do objektívu vytvára hodvábne hladké pohyby objektu. CPL filter na zlepšenie farieb a kontrastu.
No
Žiadny krížik "X" na snímkach
Technológia samočinného uzamknutia snímky , pri otáčaní na koniec Min alebo zastávky ND32, dokonale zabránila tmavému krížu "X" na širokouhlom objektíve.
28 Multi-Layer Coated
Variable ND & CPL Function 2-in-1
No
Variable ND & CPL Function 2-in-1
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
Typ filtraCPL - circular polarizer/linear
Typ filtraCPL a Variable ND
Typ filtraND
Typ filtraVND
Formát filtra55mm