K&F 55MM, NANO-X-Magnetic Variable ND2-32 filter,HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated,with mag

Magnetický filter K&F Concept ND2-ND32 (1-5 stupňov) 55 mm variabilný ND filter s 28 viacvrstvovými vrstvami pre objektívy fotoaparátov, zmena za 1 sekundu

Viac informácií

72 € s DPH 60 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

Magnetický filter K&F Concept ND2-ND32 (1-5 stupňov) 55 mm variabilný ND filter s 28 viacvrstvovými vrstvami pre objektívy fotoaparátov, zmena za 1 sekundu

Popis
  • 【Magnetická výmena za 1 sekundu】Tento magnetický variabilný filter ND2-ND32 s magnetickou technológiou najprv nainštaluje magnetický krúžok adaptéra filtra na objektív, potom sa filter môže absorbovať za 1 sekundu, čo je rýchlejšia inštalácia ako tradičný závitový filter (6 sekúnd).
  • 【Samozámok rámu, žiadny kríž "X"】 Rozlúčte sa s tmavým krížom "X" na snímkach, spoločnosť K&F Concept využíva najnovšiu technológiu (samozámok rámu), ktorá zabraňuje bežnému krížu "X" na širokouhlých objektívoch a teleobjektívoch.
  • 【Vysoké rozlíšenie obrazu, bez farebného odtieňa】Vyrobené dovozom japonského optického skla AGC, bez vplyvu na vyváženie farieb, čo zaručuje kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením. Podpora nastavenia 1-5 stupňov na ovládanie množstva svetla vstupujúceho do objektívu na dosiahnutie efektu redukcie svetla v rôznych stupňoch.
  • 【Vodotesné a odolné proti poškriabaniu】Obe strany skla s nanometrovou vrstvou (spolu 28 vrstiev) sú vodotesné, odolné proti poškriabaniu a odleskom, čo účinne chráni cenený objektív fotoaparátu a prezentuje vysokú kvalitu fotografií.
  • 【Poznámka】Balenie obsahuje: 1* filter ND2-ND32 + 1* magnetický základný krúžok. Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 55 mm objektívmi. Pred objednaním skontrolujte veľkosť objektívu. Uistite sa, že ste si objektív objednali pred číslom, vždy je uvedený symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre