K&F 100*100*2mm,Square Filter Black Mist 1/8, Optical glass, HD, Scratch-Resistant, Anti-Reflection

Efektový filter K&F Concept Black Diffusion 1/8 je navrhnutý tak, aby vytváral snový filmový efekt, zjemňoval nedokonalosti pleti, ako sú vrásky, pehy a póry, a výsledkom bol jemnejší a podmanivejší vzhľad. Je ideálny na natáčanie videí a portrétnu fotografiu, pričom zvyšuje efekt zahmleného filmu. Vďaka 28 viacvrstvovým vrstvám sa tento filter ľahko čistí…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -36%
169.8 € 109.07 € s DPH 90.89 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Efektový filter K&F Concept Black Diffusion 1/8 je navrhnutý tak, aby vytváral snový filmový efekt, zjemňoval nedokonalosti pleti, ako sú vrásky, pehy a póry, a výsledkom bol jemnejší a podmanivejší vzhľad. Je ideálny na natáčanie videí a portrétnu fotografiu, pričom zvyšuje efekt zahmleného filmu. Vďaka 28 viacvrstvovým vrstvám sa tento filter ľahko čistí vďaka vodeodolným, proti poškriabaniu a olejom odolným vrstvám, a to všetko bez toho, aby sa znížila kvalita obrazu. Filter je vyrobený z japonského optického skla AGC a jeho viacnásobné vrstvy znižujú priepustnosť na 87 %, pričom účinne minimalizujú povrchové odrazy. Jedinečný proces dvojitého leštenia Nanotec zaručuje obraz s vysokým rozlíšením v rámci ohniskovej vzdialenosti 550 mm. Tento štvorcový filter s rozmermi 100 × 100 mm je kompatibilný s väčšinou držiakov filtrov a balenie obsahuje 1 filter a kožené vrecko na filter na pohodlné skladovanie.

  • * Vytvára filmový efekt snov Tento čierny difúzny filter s efektom 1/8 by mohol zjemniť vrásky, pehy a póry na pokožke tváre, vďaka čomu bude jemnejšia, plnšia a nádhernejšia. Efekt zahmleného filmu sa dá lepšie realizovať, čím sa zobrazí snový efekt. Opätovne ho použite pri snímaní videa a portrétnej fotografii.
  • * 28 Viacvrstvové povlaky Obe strany skla s vodotesnými, proti poškriabaniu a olejom odolnými povlakmi, ktoré sa ľahko čistia. Bez akéhokoľvek negatívneho vplyvu na kvalitu obrazu.
  • * Dovozné optické sklo AGC K&F Concept čierny difúzny 1/8 filter Vyrobené z japonského optického skla AGC , viacnásobné povlaky znižujú priepustnosť na 87 % , účinne znižujú odrazivosť povrchu filtra.
  • * Unikátny Nanotec Proces dvojitého leštenia zabezpečuje obraz s vysokým rozlíšením v rámci ohniskovej vzdialenosti 550 mm. štvorcový filter s rozmermi 100*100 mm sa hodí do väčšiny držiakov filtrov.
  • * Balenie obsahuje 1*100x100mm filter,1*kožené vrecko na filter.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre