Junior Geared Tripod Head, ľahko ovládateľné ergonomické gombíky

Rýchle, presné a precízne zábery pre profesionálnych fotografov. Hlava 410 Junior Geared Head je najpresnejšia trojcestná reverzná statívová hlava na trhu.

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -12%
289 € 253 € s DPH 210.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

Rýchle, presné a precízne zábery pre profesionálnych fotografov. Hlava 410 Junior Geared Head je najpresnejšia trojcestná reverzná statívová hlava na trhu.

Táto statívová hlava je ergonomicky navrhnutá pre vaše jednoduché používanie a je vybavená inovatívnymi mikrometrickými gombíkmi. Jednoduchým otáčaním každého z nich zvýšite presnosť uhla snímania. Vyrovnávacia bublina vám poskytuje ďalšiu vrstvu rýchleho presného nastavenia.
Vďaka vynikajúcemu systému uzamykania môžete počas práce bezpečne a rýchlo pohybovať aj osami. Vďaka týmto špeciálnym inováciám sa môžete pustiť do práce s minimom starostí a už nikdy sa nebudete obávať, že sa vaše zariadenie zasekne.

Samotná doska 410 má funkciu rýchleho uvoľnenia na rýchle a bezpečné používanie. Celkovo vám prevodová hlava 410 Junior ponúka otáčanie v troch smeroch. Je ideálna pre vaše 35 mm jednooké zrkadlovky a stredoformátové fotoaparáty.
Hlava 410 Junior Geared Head je špeciálne vyrobená na to, aby vám pomohla robiť presné zábery. Zakúpte si túto vysokokvalitnú statívovú hlavu ešte dnes.

  • Mikrometrické gombíky vám umožňujú presné a jednoduché nastavenie
  • Inteligentný uzamykací systém vám umožní rýchly presun medzi zábermi
  • Hliníková konštrukcia, takže sa môžete spoľahnúť na odolnosť súpravy
  • rýchloupínacia doštička 410 pre statívovú hlavu na vaše bezpečné používanie
  • Zabudovaná nivelačná bublina zvyšuje presnosť vášho nastavenia
Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Statívové hlavy