Joby Klip HandyPod (červený)

HandyPod Clip je kompatibilný so smartfónmi, kompaktnými fotoaparátmi, osvetľovacími zariadeniami a mikrofónmi, takže je najlepším spoločníkom na vytváranie nezabudnuteľných vlogov a spomienok. Vďaka kompaktnému a pohodlnému držiaku na mobilný telefón váži HandyPod Clip iba 80 gramov, čo je menej ako polovica hmotnosti bežného mobilného telefónu. Pripevnite…

Viac informácií

Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

HandyPod Clip je kompatibilný so smartfónmi, kompaktnými fotoaparátmi, osvetľovacími zariadeniami a mikrofónmi, takže je najlepším spoločníkom na vytváranie nezabudnuteľných vlogov a spomienok. Vďaka kompaktnému a pohodlnému držiaku na mobilný telefón váži HandyPod Clip iba 80 gramov, čo je menej ako polovica hmotnosti bežného mobilného telefónu. Pripevnite si ho na batoh, pútko na nohaviciach alebo dokonca na popruh kabelky a vyrazte von!

Zoznámte sa s malým a štýlovým statívom HandyPod Clip, ktorý má zabudovanú karabínku a uľahčí vám život na cestách! HandyPod Clip je upravená verzia veľmi obľúbeného statívu HandyPod 2. Je to kompaktný statív s robustnými nohami a guľovou hlavou. Jedna z jeho nôh je vybavená aj karabínou, takže ho môžete zavesiť kamkoľvek - či už na popruh batohu, alebo dokonca na pútko nohavíc, aby ste mali statív vždy po ruke!

Zabudnite na roztrasené zábery a roztrasené autoportréty. S klipom HandyPod Clip môžete karabínku použiť ako praktického pomocníka, ktorý udrží vaše zariadenie stabilné. Zabudovaná uzamykateľná guľová hlava umožňuje jednoducho prepínať medzi horizontálnym a vertikálnym snímaním, čím dodáva vašim videám všestrannosť.

HandyPod Clip je kompatibilný so smartfónmi, kompaktnými fotoaparátmi, osvetľovacími zariadeniami a mikrofónmi, takže je najlepším spoločníkom na vytváranie nezabudnuteľných vlogov a spomienok. Pripevnite si ho, začnite tvoriť a podmaňte si svet vlogovania!

Parametre

Parametre

Výrobca: Joby
Kategória: Stolné statívy

Hlavné parametre

Zatiaženie statívu0.5kg