Infinitec HDMI TO MICRO-HDMI ultra tenký flexibilný 4K kábel, 80cm

Infinitec ultra tenký a flexibilný 4K HDMI v 2,0 kábel pre kreatívnych profesionálov. HDMI Type A (samec) na jednej strane, HDMI Type D (samec) na druhej strane. HDMI na micro-HDMI a ideálna dĺžka 80cm pre pohodlné prepojenie videokamier, dslr zrkadloviek, monitorov alebo rekordérov.

Viac informácií

22.8 € s DPH 19 € bez DPH
-+
Dostupnosť
E-shop na sklade > 5 ks
Bratislava > 5 ks, Praha > 5 ks
Výrobca
Kód tovaru:
IFCHAHD80
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Infinitec ultra tenký a flexibilný 4K HDMI v 2,0 kábel pre kreatívnych profesionálov. HDMI Type A (samec) na jednej strane, HDMI Type D (samec) na druhej strane. HDMI na micro-HDMI a ideálna dĺžka 80cm pre pohodlné prepojenie videokamier, dslr zrkadloviek, monitorov alebo rekordérov.

Ultra tenké a flexibilné HDMI káble pre potreby všetkých kreatívnych profesionálov. Infinitec HDMI to mini-HDMI ultra tenký kábel je ideálny na prepojenie vášho hľadáčika s kamerou alebo na pripojenie náhľadového monitora k DSLR zrkadlovke. Ideálna dĺžka 80cm umožňuje pohodlné pripojenie, manipuláciu a nastavenie vášho rigu. HDMI Type A (samec) na jednej strane kábla, HDMI Type D (samec) na druhej strane.

Infinitec HDMI káble obsahujú vysokokvalitné konektory, vysokorýchlostný a super flexibilný a veľmí tenký HDMI kábel (len 2,6mm) pre perfektný "cable management" na vašom rigu, kamerovom stabilizátore alebo kamere. Perfektná flexibilita, hrúbka len 2,6mm a podpora HDMI v2,0 štandardu pre 4K 60p video sú len základné vlastnosti pre dnešných kretívcov vyžadujúcich najvyššiu kvalitu!

Základné špecifikácie flexibilného HDMI kábla od Infinitec:

  • podpora HDMI:v2,0
  • podporované rozlíšenie:až do 4K a 60p
  • konektor A:HDMI Type A (samec)
  • konektor B:micro-HDMI Type D (samec)
  • dĺžka:80cm
  • hmotnosťt:198g

Podpora HDMI v2,0
Podpora HDMI v2,0 štandaru pre plnohodnotné 4K video pri 60fps a HD rozlíšenia až pri 240fps.

Perfektná flexibilita
Infinitec HDMI káble boli špeciálne navrhnutné pre extrémnu flexibilitu sú ideálne pre všetkých používateľov gimbálov, dronov, sliderov alebo videokamier na najrôznejších rigoch.

Rozlíšenie až do 4K/60p
Ultra tenké HDMI káble Infinitec umožňujú pracovať so 4K/60p rozlíšením a získať tak perfektný obraz z vašej DSLR, bezzrkadlovky alebo filmovej kamery.

Hrúbka len 2,6mm
HDMI káble Infinitec sú nielen tenké ale aj veľmi ľahké. Zmestia sa do každéj tašky a sú ideálne na každú cestu.

HDMI káble Infinitec boli testovane s väčšinou profi zariadení a značiek ako napr. ARRI, RED, Sony, Panasonic, Canon, Nikon, Blackmagic Design, Atomos, TVLogic, Video Devices, smallHD, Teradek, IDX, SWIT, DJI, Gudsen MOZA, Zhiyun-Tech a iné.

Flexibilné HDMI káble boli špeciálne nevrhnuté a vyrobené pre filmárov, av profesionálov a kreatívcov. Máte pripravený a nastavený kamerový rig, dôkladné vybranú kamerovú techniku, objektív, náhľadový monitor, externý kamerové záznam, ... a celé toto sa môže pokaziť voľbou nevhnodného kábla. Nešetrite zbytočne na zlom mieste.

Parametre

Parametre

Výrobca: Infinitec
Kategória: HDMI káble

Hlavné parametre

Typ káblaHDMI
Dĺžka0.8m
PrevedenieFlexibilný
Typ konektoraMicro HDMI - Full HDMI
Samec / SamicaSamec - Samec
Priemer kábla2,6 mm
FarbaČierna
Tvar konektoraPriamy

Ostatné parametre

InéHDMI 2.0
Iné4K/UHD
PRÍSLUŠENSTVO (3)

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

SmallRig Lock HDMI Protector for Cinema Camera 1693

Skladom > 5 ks, Na ceste > 5 ks
bez DPH 19.09 € 22.91 €

Monitory

Feelworld F7 PRO

Skladom 4 ks
bez DPH 271.72 € 326.06 €
  • Doprava zdarma

Atomos Shinobi 7

Skladom 1 ks
bez DPH 699 € 838.8 €