Hollyland Solidcom C1-8S (No Hub) (Wireless Intercom System with 8 headsets)

Solidcom C1-8S (bezdrôtový interkomový systém s 8 náhlavnými súpravami), ktorý využíva pokročilú technológiu DECT 6.0, je prvým skutočne bezdrôtovým a samostatným komunikačným riešením…

Viac informácií

2 411.12 € s DPH 2 009.27 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 07. 12.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Kód tovaru:
SOLIDCOMC18S-No-Hub
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Solidcom C1-8S (bezdrôtový interkomový systém s 8 náhlavnými súpravami), ktorý využíva pokročilú technológiu DECT 6.0, je prvým skutočne bezdrôtovým a samostatným komunikačným riešením s náhlavnými súpravami od spoločnosti Hollyland s výnimočne čistým zvukom. Systém pracuje v pásme 1,9 GHz a poskytuje spoľahlivý prenosový rozsah až do polomeru 350 m (LOS). Bez opaskového balenia alebo základňovej stanice ponúka vysoko prenosný a hands-free koordinačný zážitok pre mediálne produkčné tímy alebo akýkoľvek tím, ktorý hľadá neblokovanú hlasovú komunikáciu v reálnom čase v spoločensky vzdialených pracovných scenároch.

Každé jednotlivé slúchadlá vážia len 168 g, čo je menej ako iPhone12, a ponúkajú pohodlné nosenie počas dlhých hodín. Náhlavná súprava je vynikajúco spracovaná z materiálov PC-ABS, ktoré zaručujú výnimočnú flexibilitu a odolnosť. Každá náhlavná súprava interkomu sa dodáva s náhradnou lítiovou batériou na pohodlnú výmenu v teréne, vďaka čomu sú systémy v prevádzke s minimálnymi prestojmi.

Interkomové náhlavné súpravy Solidcom C1 podporujú širokopásmovú frekvenčnú odozvu od 150 Hz do 7 kHz a špičkový výkon AEC (Acoustic Echo Cancellation), čím zabezpečujú autentickú a čistú kvalitu zvuku pre efektívnu tímovú prácu. Systém vybavený smerovým mikrofónom, ktorý presne zachytáva hlas hovoriaceho a zároveň minimalizuje nežiaduci šum, poskytuje bezproblémový zážitok z konverzácie aj v hlučnom prostredí.

Systém Solidcom C1, postavený na výkonnej platforme DECT 6.0, dokáže zabrániť tomu, aby ľudia mimo systému počuli vašu konverzáciu vďaka použitej technológii šifrovania, a poskytuje vynikajúcu stabilitu prenosu s dvojnásobnou kapacitou používateľov na komunikačnom kanáli.

K dispozícii je viacero balíkov, ktoré sa prispôsobia rôznym veľkostiam tímu od 2 do 6 členov. Všetky balíky sú ľahko rozšíriteľné a možno ich začleniť do HUB-u na súčasnú komunikáciu až 9 členov s možnosťou zoskupovania AB.

Parametre

Parametre

Výrobca: Hollyland
Kategória: Interkom/Tally
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Audio

  • Novinka

Hollyland Lark M1 Duo (2x TX, 1x RX, 1x nabíjacie puzdro)

Skladom 3 ks
bez DPH 153.6 € 184.32 €

Štúdiová technika

  • Doprava zdarma

Hollyland Cosmo C1

Na ceste > 5 ks
bez DPH 926.81 € 1 112.17 €