Hollyland Pyro S TX

Hollyland Pyro je univerzálne riešenie na bezdrôtový prenos videa s rozlíšením až 4K/30 fps na vzdialenosť až 400 m. Variant SDI Pyro S ponúka okrem HDMI (4K/30) aj vstup/výstup 3G-SDI (1080/60), technológiu Auto Dual-Band Hopping (ADH) na spoľahlivejší prenos, farebný stavový displej LCD na oboch jednotkách (zobrazujúci úroveň batérie, aktívny kanál atď.),…

Viac informácií

419 € s DPH 349.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Hollyland Pyro je univerzálne riešenie na bezdrôtový prenos videa s rozlíšením až 4K/30 fps na vzdialenosť až 400 m. Variant SDI Pyro S ponúka okrem HDMI (4K/30) aj vstup/výstup 3G-SDI (1080/60), technológiu Auto Dual-Band Hopping (ADH) na spoľahlivejší prenos, farebný stavový displej LCD na oboch jednotkách (zobrazujúci úroveň batérie, aktívny kanál atď.), nižšiu latenciu 50 ms (60 ms pri verzii Pyro H) a podporu streamovania RTMP. Podobne ako verzia HDMI Pyro H, aj Pyro S ponúka dosah až 400 m, podporu frekvenčných pásiem 2,4 GHz a 5 GHz, možnosť pripojenia jedného vysielača k štyrom prijímačom a technológiu USB Video Class (UVC) . V predaji od 6/2024.

Štyri prijímače. Žiadny problém
Technológia WifiBroadcast spoločnosti Hollyland Pyro umožňuje pripojenie jedného vysielača k štyrom prijímačom so stabilným signálom, čo ponúka väčšiu flexibilitu, keď sa na scéne vyskytnú ďalšie potreby monitorovania. Keď je aktivovaný režim Broadcast, signály možno vysielať maximálne do štyroch prijímačov a dosah (priama viditeľnosť) v tomto prípade dosahuje maximálne 200 m. Keď je režim Broadcast deaktivovaný, signály možno vysielať maximálne do dvoch prijímačov a dvoch mobilných zariadení, čím sa dosah predĺži na 400 m.

Vďaka vlastnej technológii prenosu v pásmach 2,4 GHz a 5 GHz a technológii Auto Dual-Band Hopping (ADH) má Pyro S stabilný dosah až 400 m a oneskorenie iba 50 ms. V porovnaní s radom Mars, ktorého prenosový dosah je predĺžený na úkor kvality obrazu a oneskorenia, rad Pyro vyniká zvýšenou prenosovou vzdialenosťou pri zachovaní kvality obrazu a minimalizácii oneskorenia. Súprava ponúka aj dva režimy, ktoré umožňujú používateľom vychyľovať rovnováhu medzi kvalitou obrazu a latenciou, a to režim HD na zlepšenie kvality obrazu s dátovým tokom až 12 Mb/s a režim Smooth na dynamické zmeny latencie. Vďaka možnosti streamovať až do rozlíšenia 4k/30 fps je systém Pyro vhodný aj na profesionálne aplikácie, ako je napríklad filmová produkcia.

Trieda USB Video
UVC umožňuje bezproblémovú kompatibilitu so širokou škálou zariadení, ako sú napríklad počítače, bez potreby inštalácie ďalších ovládačov alebo softvéru. Táto funkcia plug-and-play zjednodušuje nastavenie a prevádzku, umožňuje jednoduché živé vysielanie, videokonferencie atď. Variant Pyro ponúka aj priame streamovanie RTMP na Zoom, YouTube Live, Twitch, TikTok Live a ďalšie platformy (vyžaduje kompatibilný adaptér USB Wi-Fi a aplikáciu Hollyview).

Inteligentné prehľadávanie kanálov
Po spustení sa automaticky vyberie najvhodnejší frekvenčný kanál. Okrem toho môžu používatelia aktivovať funkciu inteligentného prehľadávania kanálov prijímača a zobraziť spätnú väzbu o stave frekvencie v reálnom čase, čím sa zabezpečí nepretržitý a spoľahlivý prenos. Variant Pyro S podporuje technológiu ADH (Auto Dual-Band Hopping) na vysoko stabilný prenos.

Jednoduché nastavenie
Vysielač Holland Pyro podporuje prednastavené zoskupovanie a párovanie, vďaka čomu používatelia nemusia opakovane a ručne nastavovať vysielače a prijímače. Tvorcom obsahu záleží na čase. Pre spoločnosť Hollyland je dôležité to, na čom záleží vám.

 • Systém používa 1x TX a až 4x RX
 • Dosah až 400 m
 • Nízka latencia 0,05 s
 • Podpora frekvenčných pásiem 2,4 GHz a 5 GHz
 • Rozlíšenie až do 4K/30 (1080/60 pre 3G-SDI)
 • Priechodné vstupy HDMI a 3G-SDI
 • Podpora USB Video Class (UVC) a streamovania RTMP
 • Inteligentné prehľadávanie kanálov
 • Podpora batérie NP-F
 • Externé napájanie 6V-16V=, variant Pyro S nepodporuje napájanie cez USB-C

 

Parametre

Parametre

Výrobca: Hollyland
Kategória: Bezdrôtový prenos videa

Hlavné parametre

Latencia0,05s
Vstup bezdrát videoSDI
Vstup bezdrát videoHDMI
 • Pozrieť všetko
 • Hollyland Pyro S TX

  • Novinka
  • Doprava zdarma
  Hollyland Pyro je univerzálne riešenie na bezdrôtový prenos videa s rozlíšením až
  419 €
  Na odoslanie 5 ks