Grass Valley EDIUS X Pro Home Edition (elektronická licencia)

Zvýhodnená verzia Grass Valley EDIUS X Pro Home Edition ponúka rovnaké funkcie ako plná verzia EDIUS X Pro - vrátane bonusových zásuvných modulov…

Viac informácií

264 € s DPH 220 € bez DPH
-+
Dostupnosť
E-shop na sklade 4 ks
Bratislava 1 ks, Praha 3 ks
Kód tovaru:
EPR10-HM-DL
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Zvýhodnená verzia Grass Valley EDIUS X Pro Home Edition ponúka rovnaké funkcie ako plná verzia EDIUS X Pro - vrátane bonusových zásuvných modulov od spoločností Acon, ProDAD a NewBlue - ale môže sa používať len na osobné použitie, môže sa aktivovať len na jednom počítači (štandardná verzia umožňuje dve aktivácie) a v budúcnosti sa bude dať aktualizovať na novú verziu 11 len prostredníctvom ponuky Jump Upgrade. Vyžaduje systém Windows 10 x64 alebo novší. Digitálna licencia.

 

Softvér EDIUS X je na začiatku novej éry nelineárneho strihu videa! EDIUS X prichádza s úplne prepracovaným jadrom s modulárnou architektúrou, ktorá ponúka vyšší výkon a rozšíriteľnosť.

Za takmer 20 rokov svojej existencie sa spoločnosť EDIUS stala etalónom stability, výkonnosti a kreativity. EDIUS sa používa v celom odvetví spracovania videa, od vysielateľov a spravodajských organizácií až po vládne agentúry, PR oddelenia firiem, nezávislých filmárov a nadšencov videa.

Nová modulárna konštrukcia systému EDIUS X uľahčí spoločnosti Grass Valley implementáciu nových funkcií v priebehu času. To umožní pružne reagovať na potreby používateľov a priebežne integrovať nové technológie a webové služby vrátane nástrojov využívajúcich algoritmy umelej inteligencie. Všetky aktualizácie EDIUS 10 pre túto verziu (na trhu budú približne 2 - 3 roky od vydania) budú registrovaným používateľom ponúkané bezplatne.

Funkcie systému EDIUS X 10.0

 • Vykresľovanie na pozadí: EDIUS X vás nikdy nebude nútiť prerušiť prácu a čakať na dokončenie vykresľovania. Práca v programe je úplne bez čakania.
 • Vývoz na pozadí: Nový systém vykresľovania pozadia tiež uľahčuje export súborov. Počas exportu nemusíte prerušovať prácu.
 • GV Job Monitor.
 • Podpora zásuvných modulov VST: EDIUS X rozširuje podporu zásuvných modulov kompatibilných s VST vrátane podpory zásuvných modulov s vyššou latenciou a integrácie WaveShell (Waves).
 • Nový nástroj na sledovanie pohybu: EDIUS X teraz umožňuje jednoducho umiestniť na sledovaný objekt iný objekt - napríklad animáciu, statický obrázok alebo video stopu.
 • Stabilizácia pohybu: Nový nástroj na stabilizáciu obrazu uľahčuje napríklad konverziu pomerov strán videa alebo vytváranie virtuálnych viacsnímkových záberov.
 • Export H.265: Vďaka akcelerácii prostredníctvom grafických kariet NVIDIA je teraz export oveľa rýchlejší vrátane vykresľovania na pozadí.
 • Farba grafického rozhrania: Nová, o niečo tmavšia farba používateľského rozhrania EDIUS, X, zvyšuje používateľský komfort.
 • Režim návrhu. Tento režim náhľadu sa používa na prehrávanie návrhov v reálnom čase bez ohľadu na počet stôp.
 • Podpora 8K.
 • EDIUS X je stelesnením výkonu a moderného softvérového inžinierstva. EDIUS X vyžaduje systém Windows 10 a plne využíva najnovšie technológie vrátane hardvérovej akcelerácie pomocou technológie Intel QuickSync a širokej podpory grafických procesorov. Nové modulárne jadro zabezpečuje výrazne lepšie využitie potenciálu viacjadrových procesorov.
 • Optimalizovaná synchronizácia zvuku: Verzia EDIUS X prináša ešte rýchlejšie funkcie na synchronizáciu zvukových stôp pri produkcii s viacerými kamerami.
 • Natívna podpora najnovších kodekov/kamier: EDIUS X sa môže pochváliť bezkonkurenčnou podporou nových kodekov a kamier. Vďaka tomu nie je potrebná konverzia médií!
 • Neustály vývoj. Používatelia systému EDIUS X budú môcť využívať množstvo nových funkcií vydaných vo forme bezplatných aktualizácií systému EDIUS 10.x.

Nový EDIUS X ponúka aj tri nové moduly na spracovanie zvuku, titulkovanie a videoefekty. Všetky nové nástroje sú plne optimalizované pre novú architektúru EDIUS X. Sú to:

 • Úprava zvuku: EDIUS X obsahuje súbor nástrojov Compress EE, DeNoise EE, DeVerberate EE a Limit EE od spoločnosti Acon Digital. Zásuvné moduly vo variante "EDIUS Edition" poskytujú všestranné riešenie na optimalizáciu a úpravu zvukových stôp.
 • EDIUS X je vybavený nástrojom na titulkovanie NewBlue Titler Pro 7 špeciálne prispôsobeným pre EDIUS X vrátane rozšírenej ponuky šablón. To poskytuje maximálnu stabilitu a výkon. Titler Pro 7 prekvapí novými funkciami pre titulky najvyššej úrovne vrátane animovanej grafiky, rolovacích titulkov a informačných pruhov.
 • Video efekty a prelínanie. Všetky šablóny možno ďalej upravovať a samozrejme ich možno použiť na titulky a grafiku. Balík proDAD Vitascene V4 EDIUS Edition obsahuje aj viac ako 250 filtrov a efektov prelínania pre Vitascene 3 LE.

Cena všetkých uvedených modulov je pri samostatnom zakúpení viac ako 10 000 Kč. A dostanete ich spolu s licenciou EDIUS X.

Parametre

Parametre

Výrobca: Grass Valley
Kategória: Střih a úprava videa

Hlavné parametre

Operačný systémWindows
PRÍSLUŠENSTVO (6)

Monitory

 • Doprava zdarma

BON BSM-243N3G

Skladom 1 ks
bez DPH 2 257 € 2 708.4 €

Software, ovládače, diskové polia

NewBlue EDIUS Effects

1-2 dni
bez DPH 129 € 154.8 €

Logic Keyboard EDIUS keyboard

3-5 dní
bez DPH 119 € 142.8 €

NeatLab Neat Video 5 Pro for EDIUS

3-5 dní
bez DPH 159 € 190.8 €

Logic Keyboard Edius ASTRA Backlit ENG pre PC

Skladom 2 ks
bez DPH 129.9 € 155.88 €

VisDOM VisTitle for EDIUS

Skladom > 5 ks
bez DPH 299 € 358.8 €