FeelWorld FM8 UNIVERSAL COMPACT VIDEO MICROPHONE

45.16 € s DPH 37.63 € bez DPH
-+
Dostupnosť
obvykle na sklade
Popis produktu

Popis produktu


【Pohodlný a ľahký】 Videomikrofón má hmotnosť len 42 g a ľahko sa prenáša. Pre digitálne zrkadlovky alebo smartfóny nie je potrebná batéria. Kardioidný mikrofón s nárazovým držiakom dokáže minimalizovať periférne zvuky prostredia.
【Jasný a čistý zvuk】Vysokocitlivé jadro mikrofónu, chlpaté čelné sklo a čelné sklo účinne tienia okolitý zvuk a ozvenu, vďaka čomu je ľudský hlas jasnejší a čistejší.
【Univerzálna kompatibilita】Kompatibilný so zariadeniami na záznam zvuku/videa. TRS pre digitálne zrkadlovky, rekordéry, DJI Osmo a GoPro (zariadenia DJI a GoPro vyžadujú adaptéry (nie sú súčasťou balenia)) TRRS pre smartfóny (novšie modely iPhone a Android vyžadujú adaptéry (nie sú súčasťou balenia)).
【Využite mikrofón naplno】Univerzálny videomikrofón navrhnutý na zlepšenie kvality zvuku na všetkých vašich zariadeniach, môžete ho používať bez ohľadu na to, či ide o Vlogging, videá na YouTube, Tik Tok, Facebook, streamovanie, filmovanie, cestovanie a ďalšie.
【Balenie obsahuje】1x mikrofón, 1x 3,5 mm kábel TRS, 1x 3,5 mm kábel TRRS, 1x veterný štít, 1x chlpatý veterný štít, 1x nárazový držiak, 1x šesťhran, 1x používateľská príručka

Parametre

Parametre

Výrobca: Feelworld
Kategória: Kamerové mikrofóny

Hlavné parametre

Pripojenie mikrofónuMinijack / 3,5mm
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Audio

Rode VideoMicro II

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 86.9 € 104.28 €