EdelKrone HeadONE v2

Moderná panoramatická hlava fotoaparátu, ktorá umožňuje vytvárať sofistikované pohyby fotoaparátu a časozberné snímky akoby zázrakom! Nová verzia v2 umožňuje manuálne nastavenie polohy hlavy, pridáva sledovanie tváre pomocou telefónu (iba iOS), dokáže sa otáčať 2× rýchlejšie a je vybavená bezpečnostným zámkom. HeadONE v2 nesmie chýbať v batohu žiadneho tvorcu…

Viac informácií

440 € s DPH 366.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 29. 07.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Moderná panoramatická hlava fotoaparátu, ktorá umožňuje vytvárať sofistikované pohyby fotoaparátu a časozberné snímky akoby zázrakom! Nová verzia v2 umožňuje manuálne nastavenie polohy hlavy, pridáva sledovanie tváre pomocou telefónu (iba iOS), dokáže sa otáčať 2× rýchlejšie a je vybavená bezpečnostným zámkom. HeadONE v2 nesmie chýbať v batohu žiadneho tvorcu obsahu! V predaji je teraz do 11/2023.

Konštrukcia HeadONE vám umožňuje nosiť len to, čo potrebujete: Kúpte si hlavu HeadONE a používajte ju na snímanie panoramatických videí, 360º fotografií a časozberných fotografií. Je tiež skvelá na viacnásobné opakovanie toho istého záberu na dosiahnutie fascinujúcich vizuálnych efektov, animácií atď. Keď pridáte druhé zariadenie HeadONE (vyžaduje sa modul naklonenia), obe zariadenia sa navzájom spárujú na pozadí a možno ich ovládať pomocou rovnakej aplikácie, čo vám umožní vytvárať pohyby v dvoch osiach. Keď pridáte os náklonu, získate oveľa zaujímavejšie panoramatické videá, 360° sférické fotografie a dynamické časozberné snímky.

Aplikácia Edelkrone
Intuitívne nastavujte uhly ručne alebo bez námahy pomocou aplikácie Edelkrone. Nové manuálne ovládacie prvky vám nevídane urýchlia a uľahčia prácu, vďaka čomu je celý proces oveľa intuitívnejší. Aplikáciu Edelkrone App môžete používať na ovládanie z telefónu, hodiniek, tabletu alebo počítača Mac (s procesorom M), prípadne si zaobstarajte adaptér Mac/PC na ovládanie z iných počítačov Mac a PC. V kombinácii s ďalšími zariadeniami na ovládanie pohybu Edelkrone (posuvníky, ramená atď.) môžete ľahko vytvárať 3- alebo 4-osové pohyby kamery. Pomocou produktov na ovládanie pohybu Edelkrone môžete vytvárať zložité trikové zábery, animované filmy a iné inak veľmi náročné zábery. Zariadenia sa okamžite spárujú s pozadím. Nastavenie časozberného snímania pohybu je s aplikáciou Edelkrone hračka...

Sledovanie tváre
HeadONE a všetky ostatné zariadenia na ovládanie pohybu Edelkrone dokážu dokonale kopírovať akýkoľvek pohyb kamery. Pridajte trochu maskovacieho kúzla pomocou obľúbeného softvéru na úpravu videa a ohromte svoje publikum. Režim telefónu rozširuje zariadenie HeadONE o funkcie sledovania tváre. Bez ohľadu na to, či používate jedno zariadenie HeadONE alebo dve, režim Phone Mode zabezpečí, že kamera (alebo telefón) bude presne sledovať tvár vášho objektu. Či už nahrávate prezentácie, organizujete webové semináre, zaznamenávate svoje dobrodružstvá, vediete rozhovory alebo vytvárate dokumentárne filmy, režim Phone Mode udrží všetko zaostrené.

Režim 360°
Režim 360° vám umožňuje zhotovovať panoramatické gigapixelové fotografie v rozsahu až 360 stupňov. Nasnímajte mnoho fotografií vedľa seba v rade a spojte ich do jedného celku v počítači, aby ste získali širokouhlé zábery akéhokoľvek prostredia s ultravysokým rozlíšením. Režim 360 sa sprístupní v aplikácii Edelkrone, keď sa pripojíte k niektorému zo zariadení HeadONE ako k samostatnému zariadeniu.

 • Rozmery: 99 x 95 x 47,5 mm
 • Hmotnosť: 580 g
 • Odporúčané zaťaženie: 6,8 kg
 • Možnosti montáže: 3/8"-16 na hornej strane; montážny otvor 3/8"-16 na spodnej strane; dodáva sa vrátane redukcie 3/8"-16 na 1/4"-20
 • Minimálna veľkosť kroku: 0,00061 stupňa
 • Maximálna rýchlosť: 25,7 stupňov/sek.
 • Počet osí: 1x
 • Maximálna rýchlosť: 1: ∞ x 360°
 • Typ motora: krokový motor so snímačmi s veľmi vysokým rozlíšením
 • Spotreba energie: Na prevádzku je potrebná 1x batéria Canon typu LP-E6. Držiak batérie je súčasťou dodávky. Batéria nie je súčasťou dodávky.
 • Výdrž batérie: 1x batéria Canon LP-E6 s kapacitou 14,4 Wh funguje 3 hodiny (nepretržite pri plnom výkone), zhotoví 15 000 fotografií (v režime časozberného snímania)
 • Konektor spúšte: 2,5 mm (kábel spúšte sa predáva samostatne)
 • Možno spárovať s: SliderONE v2, motorovým modulom (predtým známy ako Slide Module v2/v3), DollyONE a DollyPLUS
 • Pripojenie k mobilnému zariadeniu: Priame pripojenie 2,4 GHz na komunikáciu medzi zariadeniami a BLE na spárovanie/pripojenie k mobilnému telefónu
 • Kompatibilita s aplikáciami: iOS 11.0 alebo novší a Android 5.0 alebo novší
 • Materiály: Komponenty: CNC obrábaný hliník a nehrdzavejúca oceľ
Parametre

Parametre

Výrobca: EdelKrone
Kategória: Motorické

Hlavné parametre

TypPan Tilt
Nosnosť6.8
TypMotorized Pan System
PRÍSLUŠENSTVO (1)

PRÍSLUŠENSTVO (1)

EdelKrone Modul naklonenia v4 (pre všetky zariadenia HeadONE)

HeadONE sa dokáže premeniť na 2-osovú otočnú hlavu kamery.
154 €
Na ceste 4 ks