EdelKrone Focus/Zoom Module v1 (for HeadPLUS / PRO v2)

Nový ovládač objektívu umožňuje ovládať polohu objektívu rukou, podobne ako pri nastavovaní uhlov otáčania a nakláňania a pozícií posúvania iných pohybových ovládačov v ekosystéme edelkrone. Stačí nastaviť polohu fotoaparátu rukou, zaostriť na objekt a uložiť tento viacosový keypose na neskoršie použitie!

Viac informácií

671 € s DPH 559.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Nový ovládač objektívu umožňuje ovládať polohu objektívu rukou, podobne ako pri nastavovaní uhlov otáčania a nakláňania a pozícií posúvania iných pohybových ovládačov v ekosystéme edelkrone. Stačí nastaviť polohu fotoaparátu rukou, zaostriť na objekt a uložiť tento viacosový keypose na neskoršie použitie!

Modul zaostrovania/priblíženia pre HeadPLUS

Zapnite svoj HeadPLUS a prevezmite kontrolu nad objektívom

Dokonalý doplnok ekosystému ručného ovládania edelkrone

Nový ovládač objektívu vám umožňuje ovládať polohu objektívu rukou, podobne ako pri nastavovaní uhlov otáčania a nakláňania a pozícií posúvania iných ovládačov pohybu v ekosystéme edelkrone. Stačí nastaviť polohu fotoaparátu rukou, zaostriť na objekt a uložiť tento viacosový keypose na neskoršie použitie!

Bezproblémové ovládanie s najlepšími funkciami edelkrone!

V závislosti od vašich produkčných potrieb môžete ovládač Lens Controller ovládať prostredníctvom aplikácie edelkrone App (6 nezávislých klávesových polôh) alebo ovládača edelkrone Controller (3 nezávislé klávesové polôhy). jediná batéria LP-E6 môže napájať ovládač Lens Controller pre maximálnu prenosnosť alebo externý vstup DC môže napájať ovládač Lens Controller pre tieto dlhé produkcie. Lens Controller dokonca obsahuje port Link pre budúce rozšírenie.

Pripravený na profesionálne objektívy

Ovládač Lens Controller je vybavený inteligentným automatickým riadením krútiaceho momentu: Výkonné na otáčanie objemných profesionálnych filmových objektívov a šetrné na jemné koncové uzávery objektívov.

Veľmi presná konštrukcia prevodovky s mimoriadne tichým motorom

Jedinečná technológia pohonu bezkartáčového motora ovládača Lens Controller ponúka vyvrcholenie mimoriadne presnej schopnosti polohovania motora a mimoriadne tichej prevádzky. Jeho super presná konštrukcia prevodovky bez vôlí poskytuje dokonale opakovateľný, plynulý pohyb aj pri tých najnáročnejších záberoch.

Technické špecifikácie

Obsah balenia
Modul zaostrovania/priblíženia, 15 mm tyč, 15 mm tyčová svorka, 19 mm tyčová svorka, kalibračná tabuľka a stojan, 1 x prevodovka objektívu, AC/DC adaptér
Veľkosť
(D x Š x V) 4,72 x 2,16 x 1,22 palca (120 x 55 x 31 mm) skutočná veľkosť (svorka tyče a batéria nie sú súčasťou balenia)
Hmotnosť
0.57 lb (261 gr.) skutočná hmotnosť (svorky na tyče, tyče a batéria nie sú súčasťou dodávky)
Rozstup prevodov
Štandardný prevod s rozstupom 0,8 mm (všetky profesionálne filmové objektívy)
Kompatibilita s objektívmi
Všetky objektívy s dodaným prevodovým krúžkom edelkrone. Nie je kompatibilný so servoobjektívmi (zaostrovanie pomocou kábla).
Počet osí
Jedna (zaostrovanie alebo zoom)
Typ motora
Bezkefový motor s enkodérom s veľmi vysokým rozlíšením.
Príkon
Batéria typu LP-E6 (NIE JE súčasťou dodávky), AC/DC adaptér (je súčasťou dodávky)
Kompatibilita
HeadPLUS funguje aj ako samostatné zariadenie (pripája sa priamo k aplikácii edelkrone)
Materiály
Komponenty z CNC obrábaného hliníka a nehrdzavejúcej ocele.
Kompatibilné objektívy

Objektívy s tvrdou zarážkou: Mechanické zaostrovanie s tvrdým dorazom na koncoch hraníc zaostrenia. Zaostrovacie koliesko sa otáča približne 30 sekúnd, alebo kým nedosiahne tvrdý doraz.
Nekonečné objektívy: Mechanické zaostrovanie bez pevných dorazov na koncoch hraníc zaostrenia. Zaostrovacie koliesko sa otáča nekonečne dlho bez nastavovania prvkov objektívu.

* Ovládač objektívu funguje len s objektívmi s pevnou zarážkou a objektívmi s nekonečnosťou. Nefunguje so servopohonom / zaostrovaním pomocou drôtu.

Parametre

Parametre

Výrobca: EdelKrone
Kategória: Statívové hlavy
PRÍSLUŠENSTVO (3)

PRÍSLUŠENSTVO (3)

EdelKrone Lens Gear PRO v1

O zubený gumový remienok, priemer 0,8 cm. Kompatibilný s prevodmi FocusONE a Focus
35.3 €
Detail

EdelKrone Lens Gear PRO v1 (3 - pack)

Rozšírte možnosti svojich objektívov bez zaostrovania alebo zoomu pomocou balenia
70.5 €
Detail

EdelKrone HeadPLUS v2

  • Doprava zdarma
Nová motorizovaná otočná a naklápacia hlava s voliteľnými doplnkami Cieľový modul,
1 177 €
Detail