DZOFILM Vespid Prime 8-Lens Kit - PL Mount (16/25/35/50/75/90/100/125mm)

Táto súprava 8 objektívov DZOFilm VESPID Prime Cine je vhodná na použitie v produkciách od nezávislých až po štúdiové filmy. Dodávané objektívy 25, 35, 50, 75, 100, 125 mm T2.1,…

Viac informácií

11 880.01 € s DPH 9 900.01 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 06. 12.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Kód tovaru:
VESPKIT-8lens-PL
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Táto súprava 8 objektívov DZOFilm VESPID Prime Cine je vhodná na použitie v produkciách od nezávislých až po štúdiové filmy. Dodávané objektívy 25, 35, 50, 75, 100, 125 mm T2.1, 16 mm T2.8 a makroobjektív 90 mm T2.8 s bajonetom EF pokrývajú plnoformátové snímače a premietajú 46,5 mm obrazový okruh, napriek tomu sú malé a ľahké, takže sú vynikajúcou voľbou na prácu z ruky, s gimbalom a dronom. Objektívy majú konštrukciu s vnútorným zaostrovaním, ktorá minimalizuje dýchanie pri zaostrovaní a zároveň zabraňuje otáčaniu prednej časti objektívu a zmene veľkosti objektívu pri zmene zaostrenia. Spoločná poloha zaostrovacích a clonových prevodov v celej súprave objektívov umožňuje rýchlu výmenu objektívov s minimálnym nastavovaním príslušenstva. Dodávané pevné puzdro prenáša objektívy a chráni ich počas skladovania a prepravy.

Kľúčové vlastnosti
- 16, 25, 35, 50, 75, 100, 125 a 90 mm makro
- bajonet PL a bajonet EF
- stupnice zaostrenia označené v stopách a metroch
- pevné puzdro v balení

Táto súprava DZOFilm VESPID 8-Lens Kit C je vhodná na použitie v produkciách od nezávislých až po štúdiové filmy. Dodávané objektívy 16, 25, 35, 50, 75, 100, 125 a 90 mm makro s bajonetom PL a bajonetom EF pokrývajú plnoformátové snímače a premietajú 46,5 mm obrazový kruh, napriek tomu sú malé a ľahké, takže sú vynikajúcou voľbou na prácu z ruky, s gimbalom a dronom.

Objektívy majú konštrukciu s vnútorným zaostrovaním, ktorá minimalizuje dýchanie pri zaostrovaní a zároveň zabraňuje otáčaniu prednej časti objektívu a zmene veľkosti objektívu pri zmene zaostrenia. Spoločná poloha zaostrovacích a clonových prevodov v celej súprave objektívov umožňuje rýchlu výmenu objektívov s minimálnym nastavovaním príslušenstva. Dodávané pevné puzdro prenáša objektívy a chráni ich počas skladovania a prepravy.

Objektív DZOFilm VESPID 16 mm T2,8

16 mm objektív pokrýva snímače Full-Frame. Má 16-lamelovú clonu, svetelnosť T2,8-22. otáčanie zaostrenia o 270° a priemer prednej časti 80 mm. Magnetický zadný priehľadný/ND filter.

Objektív DZOFilm VESPID 25 mm T2.1

Relatívne malý a ľahký objektív DZOFilm VESPID 25 mm T2.1 je súčasťou série objektívov VESPID od spoločnosti DZOFilm a je vhodný na nezávislé a špičkové full-frame snímanie. Objektív má predný priemer 80 mm, čo mu umožňuje pracovať prakticky s akýmkoľvek matným boxom v štýle cine. Vďaka malým rozmerom je tento objektív atraktívnou voľbou pri práci s dronmi a gimbalmi, ako aj pri natáčaní z ruky alebo z ruky. Vymeniteľný PL bajonet umožňuje používať plne manuálny objektív na rôznych moderných a historických kinofilmových fotoaparátoch, zatiaľ čo plnoformátové pokrytie podporuje snímače s obrazovým kruhom do 46,5 mm na použitie na fotoaparátoch so snímačmi až do full-frame bez vinetácie.

Clona so 16 lamelami, ktorá je konzistentná v celom rade základných objektívov VESPID, vytvára okrúhle rozostrené svetlá, ktoré majú prirodzenejší vzhľad a prispievajú k prirodzene vyzerajúcemu bokehu objektívu. Zaostrovací prstenec má 270° otáčanie na presné zaostrenie a prstenec clony má veľkorysých 64° otáčania. Vďaka prevodovým krúžkom na zaostrovacom krúžku a krúžku clony v štýle kinofilmu je objektív kompatibilný s príslušenstvom v štýle kinofilmu, ako sú jednotky následného zaostrovania, motory objektívu a systémy ovládania objektívu. Objektív má magneticky pripojený zadný filter pre ND filtre.

- Tento 25 mm objektív má obrazový kruh, ktorý pokrýva plnoformátový snímač. Pri nasadení na fotoaparát so snímačom Super35 poskytuje užší záber ako pri nasadení na fotoaparát s plnoformátovým snímačom.
- Objektív poskytuje organický vzhľad, ktorý je krížením modernej chladnej a technicky precíznej estetiky s historickými kinofilmovými objektívmi.
- Optika s povrchovou úpravou pomáha poskytovať prirodzene vyzerajúci kontrast a zároveň pomáha kontrolovať závojové odlesky a zrkadlové odlesky, čím zabraňuje tomu, aby odlesky vyplavili váš obraz.
- Clona so 16 lamelami sa stará o prirodzene vyzerajúci bokeh a vytvára hladké zaoblené rozostrené svetlá.
- Moderná mechanická konštrukcia umožňuje, aby mal každý objektív malé rozmery a nízku hmotnosť, ale aby mal rovnaký predný priemer 80 mm a spoločné polohy prevodovky na rýchlu výmenu objektívu.
- Zadná časť objektívu má magneticky pripevnený zadný filter, ktorý akceptuje voliteľné ND filtre, ktoré vám pomôžu kontrolovať expozíciu bez toho, aby ovplyvnili nastavenie clony alebo zmenili hĺbku ostrosti.
- Predná časť objektívu má 77 mm závit na filter, ktorý umožňuje používať voliteľné filtre priamo na objektíve, čo je užitočné, keď potrebujete filtráciu pri fotografovaní bez matnice.
- Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 12″ vám umožní priblížiť sa k objektu.

Objektív DZOFilm VESPID 35 mm T2.1

Relatívne malý a ľahký objektív DZOFilm VESPID 35 mm T2.1 je súčasťou série objektívov VESPID od spoločnosti DZOFilm a je vhodný na nezávislé a špičkové full-frame snímanie. Objektív má predný priemer 80 mm, čo mu umožňuje pracovať prakticky s akýmkoľvek matným boxom v štýle cine. Vďaka malým rozmerom je tento objektív atraktívnou voľbou pri práci s dronmi a gimbalmi, ako aj pri natáčaní z ruky alebo z ruky. Vymeniteľný PL bajonet umožňuje používať plne manuálny objektív na rôznych moderných a historických kinofilmových fotoaparátoch, zatiaľ čo plnoformátové pokrytie podporuje snímače s obrazovým kruhom do 46,5 mm na použitie na fotoaparátoch so snímačmi až do full-frame bez vinetácie.

Clona so 16 lamelami, ktorá je konzistentná v celom rade základných objektívov VESPID, vytvára okrúhle rozostrené svetlá, ktoré majú prirodzenejší vzhľad a prispievajú k prirodzene vyzerajúcemu bokehu objektívu. Zaostrovací prstenec má 270° otáčanie na presné zaostrenie a prstenec clony má veľkorysých 63° otáčania. Vďaka prevodovým krúžkom na zaostrovacom krúžku a krúžku clony v štýle kinofilmu je objektív kompatibilný s príslušenstvom v štýle kinofilmu, ako sú jednotky následného zaostrovania, motory objektívu a systémy ovládania objektívu.

- Tento 35 mm objektív má obrazový kruh, ktorý pokrýva plnoformátový snímač. Pri nasadení na fotoaparát so snímačom Super35 poskytuje užší záber ako pri nasadení na fotoaparát s plnoformátovým snímačom.
- Objektív má kovovú konštrukciu, aby vydržal náročné podmienky každodennej produkcie.
- Bežný 80 mm priemer prednej časti umožňuje rýchlu výmenu objektívu, pretože nemusíte vymieňať antireflexné šišky alebo adaptéry, aby ste mohli používať ten istý matný box.
- Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 12″ vám umožní priblížiť sa k objektu.

Objektív DZOFilm VESPID 50 mm T2.1

Relatívne malý a ľahký objektív DZOFilm VESPID 50 mm T2.1 je súčasťou série objektívov VESPID od spoločnosti DZOFilm a je vhodný na nezávislé a špičkové full-frame snímanie. Objektív má predný priemer 80 mm, čo mu umožňuje pracovať prakticky s akýmkoľvek matným boxom v štýle cine. Vďaka malým rozmerom je tento objektív atraktívnou voľbou pri práci s dronmi a gimbalmi, ako aj pri natáčaní z ruky alebo z ruky. Vymeniteľný PL bajonet umožňuje používať plne manuálny objektív na rôznych moderných a historických kinofilmových fotoaparátoch, zatiaľ čo plnoformátové pokrytie podporuje snímače s obrazovým kruhom do 46,5 mm na použitie na fotoaparátoch so snímačmi až do full-frame bez vinetácie.

Clona so 16 lamelami, ktorá je konzistentná v celom rade základných objektívov VESPID, vytvára okrúhle rozostrené svetlá, ktoré majú prirodzenejší vzhľad a prispievajú k prirodzene vyzerajúcemu bokehu objektívu. Zaostrovací prstenec má 270° otáčanie na presné zaostrenie a prstenec clony má veľkorysých 58° otáčania. Vďaka prevodovým krúžkom na zaostrovacom krúžku a krúžku clony v štýle kinofilmu je objektív kompatibilný s príslušenstvom v štýle kinofilmu, ako sú jednotky následného zaostrovania, motory objektívu a systémy ovládania objektívu.

- Tento 50 mm objektív má obrazový kruh, ktorý pokrýva plnoformátový snímač. Pri nasadení na fotoaparát so snímačom Super35 poskytuje užší záber ako pri nasadení na fotoaparát s plnoformátovým snímačom.
- Objektív má kovovú konštrukciu, aby vydržal náročné podmienky každodennej produkcie.
- Bežný 80 mm priemer prednej časti umožňuje rýchlu výmenu objektívu, pretože nemusíte vymieňať antireflexné šišky alebo adaptéry, aby ste mohli používať ten istý matný box.
- Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 14,57″ vám umožní priblížiť sa k objektu.

Objektív DZOFilm VESPID 75 mm T2.1

Relatívne malý a ľahký objektív DZOFilm VESPID 75 mm T2.1 je súčasťou série objektívov VESPID od spoločnosti DZOFilm a je vhodný na nezávislé a špičkové full-frame snímanie. Objektív má predný priemer 80 mm, čo mu umožňuje pracovať prakticky s akýmkoľvek matným boxom v štýle cine. Vďaka malým rozmerom je tento objektív atraktívnou voľbou pri práci s dronmi a gimbalmi, ako aj pri natáčaní z ruky alebo z ruky. Vymeniteľný PL bajonet umožňuje používať plne manuálny objektív na rôznych moderných a historických kinofilmových fotoaparátoch, zatiaľ čo plnoformátové pokrytie podporuje snímače s obrazovým kruhom do 46,5 mm na použitie na fotoaparátoch so snímačmi až do full-frame bez vinetácie.

Clona so 16 lamelami, ktorá je konzistentná v celom rade základných objektívov VESPID, vytvára okrúhle rozostrené svetlá, ktoré majú prirodzenejší vzhľad a prispievajú k prirodzene vyzerajúcemu bokehu objektívu. Zaostrovací prstenec má 270° otáčanie na presné zaostrenie a prstenec clony má veľkorysých 68° otáčania. Vďaka prevodovým krúžkom na zaostrovacom krúžku a krúžku clony v štýle kinofilmu je objektív kompatibilný s príslušenstvom v štýle kinofilmu, ako sú jednotky následného zaostrovania, motory objektívu a systémy ovládania objektívu.

- Tento 75 mm objektív má obrazový kruh, ktorý pokrýva plnoformátový snímač. Pri nasadení na fotoaparát so snímačom Super35 poskytuje užší záber ako pri nasadení na fotoaparát s plnoformátovým snímačom.
- Objektív má kovovú konštrukciu, aby vydržal náročné podmienky každodennej produkcie.
- Bežný 80 mm priemer prednej časti umožňuje rýchlu výmenu objektívu, pretože nemusíte vymieňať antireflexné šišky alebo adaptéry, aby ste mohli používať ten istý matný box.
- Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 2' vám umožní priblížiť sa k objektu.

Objektív DZOFilm VESPID 100 mm T2.1

Relatívne malý a ľahký objektív DZOFilm VESPID 100 mm T2.1 je súčasťou série objektívov VESPID od spoločnosti DZOFilm a je vhodný na nezávislé a špičkové full-frame snímanie. Objektív má predný priemer 80 mm, čo mu umožňuje pracovať prakticky s akýmkoľvek matným boxom v štýle cine. Vďaka malým rozmerom je tento objektív atraktívnou voľbou pri práci s dronmi a gimbalmi, ako aj pri natáčaní z ruky alebo z ruky. Vymeniteľný PL bajonet umožňuje používať plne manuálny objektív na rôznych moderných a historických kinofilmových fotoaparátoch, zatiaľ čo plnoformátové pokrytie podporuje snímače s obrazovým kruhom do 46,5 mm na použitie na fotoaparátoch so snímačmi až do full-frame bez vinetácie.

Clona so 16 lamelami, ktorá je konzistentná v celom rade základných objektívov VESPID, vytvára okrúhle rozostrené svetlá, ktoré majú prirodzenejší vzhľad a prispievajú k prirodzene vyzerajúcemu bokehu objektívu. Zaostrovací prstenec má 270° otáčanie na presné zaostrenie a prstenec clony má veľkorysých 83° otáčania. Vďaka prevodovým krúžkom na zaostrovacom krúžku a krúžku clony v štýle kinofilmu je objektív kompatibilný s príslušenstvom v štýle kinofilmu, ako sú jednotky následného zaostrovania, motory objektívu a systémy ovládania objektívu.

- Tento 100 mm objektív má obrazový kruh, ktorý pokrýva plnoformátový snímač. Pri nasadení na fotoaparát so snímačom Super35 poskytuje užší záber ako pri nasadení na fotoaparát s plnoformátovým snímačom.
- Objektív má kovovú konštrukciu, aby vydržal náročné podmienky každodennej produkcie.
- Bežný 80 mm priemer prednej časti umožňuje rýchlu výmenu objektívu, pretože nemusíte vymieňať antireflexné šišky alebo adaptéry, aby ste mohli používať ten istý matný box.
- Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 2,3' vám umožňuje extrémne priblížiť sa k objektu.

Objektív DZOFilm VESPID 125 mm T2.1

Relatívne malý a ľahký objektív DZOFilm VESPID 125 mm T2.1 je súčasťou série objektívov VESPID od spoločnosti DZOFilm a je vhodný na nezávislé a špičkové full-frame snímanie. Objektív má predný priemer 80 mm, čo mu umožňuje pracovať prakticky s akýmkoľvek matným boxom v štýle cine. Vďaka malým rozmerom je tento objektív atraktívnou voľbou pri práci s dronmi a gimbalmi, ako aj pri natáčaní z ruky alebo z ruky. Vymeniteľný PL bajonet umožňuje používať plne manuálny objektív na rôznych moderných a historických kinofilmových fotoaparátoch, zatiaľ čo plnoformátové pokrytie podporuje snímače s obrazovým kruhom do 46,5 mm na použitie na fotoaparátoch so snímačmi až do full-frame bez vinetácie.

Clona so 16 lamelami, ktorá je konzistentná v celom rade základných objektívov VESPID, vytvára okrúhle rozostrené svetlá, ktoré majú prirodzenejší vzhľad a prispievajú k prirodzene vyzerajúcemu bokehu objektívu. Zaostrovací prstenec má 270° otáčanie na presné zaostrenie a prstenec clony má veľkorysých 84° otáčania. Vďaka prevodovým krúžkom na zaostrovacom krúžku a krúžku clony v štýle kinofilmu je objektív kompatibilný s príslušenstvom v štýle kinofilmu, ako sú jednotky následného zaostrovania, motory objektívu a systémy ovládania objektívu.

- Tento 125 mm objektív má obrazový kruh, ktorý pokrýva plnoformátový snímač. Pri nasadení na fotoaparát so snímačom Super35 poskytuje užší záber ako pri nasadení na fotoaparát s plnoformátovým snímačom.
- Objektív má kovovú konštrukciu, aby vydržal náročné podmienky každodennej produkcie.
- Bežný 80 mm priemer prednej časti umožňuje rýchlu výmenu objektívu, pretože nemusíte vymieňať antireflexné šišky alebo adaptéry, aby ste mohli používať ten istý matný box.
- Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 31″ vám umožní priblížiť sa k objektu.

Objektív DZOFilm VESPID 90 mm makro T2,8

Relatívne malý a ľahký objektív DZOFilm VESPID 90 mm T2,8 je súčasťou série objektívov VESPID od spoločnosti DZOFilm a je vhodný na nezávislé a špičkové full-frame snímanie. Tento makroobjektív má predný priemer 80 mm, čo mu umožňuje pracovať prakticky s akýmkoľvek matným boxom v štýle cine. Vďaka malým rozmerom je tento objektív atraktívnou voľbou pri práci s dronmi a gimbalmi, ako aj pri natáčaní z ruky alebo z ruky. Vymeniteľný PL bajonet umožňuje používať plne manuálny objektív na rôznych moderných a historických kinofilmových fotoaparátoch, zatiaľ čo plnoformátové pokrytie podporuje snímače s obrazovým kruhom do 46,5 mm na použitie na fotoaparátoch so snímačmi až do full-frame bez vinetácie.

Clona so 16 lamelami, ktorá je konzistentná v celom rade základných objektívov VESPID, vytvára okrúhle rozostrené svetlá, ktoré majú prirodzenejší vzhľad a prispievajú k prirodzene vyzerajúcemu bokehu objektívu. Zaostrovací prstenec má 300° otáčanie na presné zaostrenie a prstenec clony má veľkorysých 68° otáčania. Vďaka prevodovým krúžkom na zaostrovacom krúžku a krúžku clony v štýle kinofilmu je objektív kompatibilný s príslušenstvom v štýle kinofilmu, ako sú jednotky následného zaostrovania, motory objektívu a systémy ovládania objektívu.

- Tento 90 mm makroobjektív má obrazový kruh, ktorý pokrýva plnoformátový snímač. Pri nasadení na fotoaparát so snímačom Super35 poskytuje užší záber ako pri nasadení na fotoaparát s plnoformátovým snímačom.
- Objektív má kovovú konštrukciu, aby vydržal náročné podmienky každodennej produkcie.
- Bežný 80 mm priemer prednej časti umožňuje rýchlu výmenu objektívu, pretože nemusíte vymieňať antireflexné šišky alebo adaptéry, aby ste mohli používať ten istý matný box.
- Tento makroobjektív má blízku zaostrovaciu vzdialenosť 10,157″, čo vám umožňuje reprodukovať zaostrený obraz s pomerom veľkosti objektu k veľkosti obrazu na snímači 1:1.
- Každý objektív v súprave má magneticky pripojený čítací filter, čo vám umožňuje vymeniť ho za rôzne silné ND filtre na kontrolu expozície bez toho, aby ste ovplyvnili clonu.

OBSAH BALENIA

 • Objektív DZOFilm VESPID 16 mm T2,8 (bajonet EF)
 • Objektív DZOFilm VESPID 25 mm T2,1 (bajonet EF)
 • DZOFilm VESPID 35mm T2.1 Lens (EF Mount)
 • DZOFilm VESPID 50 mm objektív T2.1 (bajonet EF)
 • Objektív DZOFilm VESPID 75 mm T2.1 (bajonet EF)
 • Objektív DZOFilm VESPID 100 mm T2.1 (bajonet EF)
 • Objektív DZOFilm VESPID 125 mm T2.1 (bajonet EF)
 • DZOFilm VESPID Macro 90 mm T2,8 (bajonet EF)
 • Pevné puzdro

Parametre

Parametre

Výrobca: DZO Optics
Kategória: Objektívy
PRÍSLUŠENSTVO (7)

Objektívy a Filtre

 • -26 %

K&F Concept 5ks Súprava čistiacich utierok z mikrovlákna

Skladom 4 ks
bez DPH 6.18 € 7.42 €

LENSPEN New Original čistící pero na optiku

Na odoslanie 5 ks
bez DPH 10 € 12 €

K&F Concept Silicone Air blower

Skladom 4 ks
bez DPH 6.18 € 7.42 €

K&F Concept Lens/Eyeglasses Cleaning Wipes 50 PCS Pre-Moistened

Skladom 3 ks
bez DPH 11.33 € 13.6 €
 • -4 %

LENSPEN New Original čistící pero + náhradní špice

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 12 € 14.4 €
 • -6 %

K&F Concept Čistiaca súprava 3v1

Skladom 3 ks
bez DPH 10.3 € 12.36 €