DZOFilm VESPID 6-Lens Kit A (PL & EF Mounts)

Táto súprava DZOFilm VESPID 6-Lens Kit A je vhodná na použitie pri produkcii od nezávislých až po štúdiové filmy. Dodávané objektívy s bajonetom 25, 35, 50, 75, 100 a 125 mm s bajonetom…

Viac informácií

8 400 € s DPH 7 000 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 07. 12.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Kód tovaru:
VESPKIT-A-PL
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Táto súprava DZOFilm VESPID 6-Lens Kit A je vhodná na použitie pri produkcii od nezávislých až po štúdiové filmy. Dodávané objektívy s bajonetom 25, 35, 50, 75, 100 a 125 mm s bajonetom PL a dodávané objektívy s bajonetom EF pokrývajú plnoformátové snímače a premietajú 46,5 mm obrazový okruh, napriek tomu sú malé a ľahké, takže sú vynikajúcou voľbou na prácu z ruky, s gimbalom a dronom.

Objektívy majú vnútornú konštrukciu zaostrovania, ktorá minimalizuje dýchanie pri zaostrovaní a zároveň zabraňuje otáčaniu prednej časti objektívu a zmene veľkosti objektívu pri zmene zaostrenia. Spoločná poloha zaostrovacích a clonových prevodov v celej súprave objektívov umožňuje rýchlu výmenu objektívov s minimálnym nastavovaním príslušenstva. Dodávané pevné puzdro prenáša objektívy a chráni ich počas skladovania a prepravy.

Parametre

Parametre

Výrobca: DZO Optics
Kategória: Objektívy

Hlavné parametre

BajonetPL
BajonetEF
Objektív preFull frame

Ostatné parametre

ŘadaDZOFilm Vespid