DzoFilm Catta ACE FF Zoom Bundle 35-80/70-135 T2.9 Black

Ľahký, kompaktný a všestranný objektív bol navrhnutý na objavovanie nekonečných možností pri fotografovaní. S nárastom formátu full frame v kinematografii je cieľom objektívu Catta…

Viac informácií

8 400 € s DPH 7 000 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 06. 12.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Kód tovaru:
catta-aceff-35-80/70-135T29BLK
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Ľahký, kompaktný a všestranný objektív bol navrhnutý na objavovanie nekonečných možností pri fotografovaní. S nárastom formátu full frame v kinematografii je cieľom objektívu Catta Zoom uspokojiť súčasný dopyt trhu tým, že ponúka kompatibilitu s väčšími formátmi kamier, ako je napríklad najnovší Red V-raptor 8K.

DZOfilm so zoomom ponúka pokrytie základných ohniskových vzdialeností, ktoré ponúkajú flexibilitu pri rôznych nastaveniach snímania. S dĺžkami 35-80 mm a 70-135 mm si môžu byť fotografi istí, že vytvoria filmové zábery bez obetovania času pri výmene objektívu.

Objektív 35-80 mm T/2,9 je ľahší ako kedykoľvek predtým, váži len 1,53 kg a objektív 70-135 mm T/2,9 váži menej ako 1,6 kg. Aby sme dosiahli našu doteraz najľahšiu hmotnosť, pri tvorbe plášťa sme použili polykarbonát a sklenené vlákna. Tieto kinofilmové objektívy so zoomom by boli skvelou voľbou pre živé vysielanie, dokumentárne filmy, montáž na vozidlá a obsluhu zbraní, ako aj v nezávislých kinách. Je to najmä vďaka presnej parfokálnej konštrukcii a jednoduchému použitiu s gimbalmi, ako sú Ronin S2 a Crane 3s. V dôsledku toho sú tieto objektívy ideálne pre aplikácie zahŕňajúce rýchly pohyb.

Clonu tvorí 16 lamiel v rozsahu T/2,9-T/22. Vďaka tomu objektívy Catta vytvárajú okrúhly a hladký bokeh s prirodzeným prechodom obrazu. Neuveriteľne malá ohnisková vzdialenosť umožňuje používateľom snímať jasné detaily a charakteristiky objektu s obdivuhodnou hĺbkou ostrosti.

Objektívy Catta so zoomom sú inšpirované dizajnovou filozofiou prirodzeného, originálneho a reálneho vzhľadu. Výsledkom je, že tieto objektívy reprodukujú skutočný svet na snímači full frame. Odrážaním reálneho sa uľahčuje postprodukčný proces pre kreativitu namiesto korekcie.

Pri zachovaní konzistentnosti ponúka náš najnovší prírastok do rodiny DZOfilm minimálne dýchanie. S naším radom Catta si všimnete lepší výkon pri zaostrovaní na stojan, pretože dýchanie sa stalo neviditeľným. Pri snímaní sa môžete odpútať od zaostrenia a uprednostniť kompozíciu, pretože okraj záberu zostáva konzistentný.

Špecifikácie a remeselné spracovanie úplne vychádzajú z jednotných štandardov objektívov filmovej triedy. Rozsah manuálneho zaostrovania 270º poskytuje používateľom presné ovládanie s plynulým kĺzaním. Mechanická a optická konštrukcia týchto dvoch objektívov je identická a obsahuje dokonalú kombináciu širokouhlého a teleobjektívneho skla. Tento nedostatok rozdielov ponúka dokonalú artikuláciu.

OBSAH BALENIA

  • 1x DZOFILM Catta FF Zoom 35-80mm T2.9 - E-Mount
  • 1x DZOFILM Catta FF Zoom 70-135mm T2.9 - E-Mount
  • 2x predná krytka
  • 2x zadná krytka
  • 2x skupina objímok
  • 1x nálepky
  • 2x Podstavec pre podperu
  • 2x Podporná tyč
  • 2x Držiak filtra
  • 1x tvrdé puzdro
Parametre

Parametre

Výrobca: DZO Optics
Kategória: Objektívy

Hlavné parametre

BajonetPL
BajonetEF
Objektív preFull frame
ZoomÁno

Ostatné parametre

ŘadaDZOFilm Catta