DZOFILM CATTA ACE FF ZOOM 35-80MM T2.9 BLACK - LIKE NEW - rozbalené

Objektív kúpený v júli 2023 s predĺženou zárukou 1,5 roka. Práve otvorený a párkrát použitý na fotografovaní. Bez akýchkoľvek známok používania v bezchybnom stave. Dodáva sa s bajonetom PL, ale ak si ho kupujúci vyžiada, môže byť dodaný navyše s neotvorenou sadou nástrojov pre bajonet EF. So všetkým originálnym príslušenst…

Viac informácií

4 161 € 2 479.34 € s DPH 2 066.12 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 06. 12.
Na odoslanie 1 ks
Budapest 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Objektív kúpený v júli 2023 s predĺženou zárukou 1,5 roka. Práve otvorený a párkrát použitý na fotografovaní. Bez akýchkoľvek známok používania v bezchybnom stave. Dodáva sa s bajonetom PL, ale ak si ho kupujúci vyžiada, môže byť dodaný navyše s neotvorenou sadou nástrojov pre bajonet EF. So všetkým originálnym príslušenstvom.

Doplňte svoju dokumentárnu, vysielaciu alebo online produkčnú súpravu o filmový zoom objektív Catta Ace 35-80 mm T2,9 PL-Mount od spoločnosti DZOFilm. Objektív s kinofilmovým zoomom je navrhnutý tak, aby udržiaval zaostrenie pri plynulom približovaní alebo odďaľovaní. Rad Catta reprodukuje presné farby a vyznačuje sa plynulým prechodom medzi zaostrením a rozostrením. Je vybavený širokou clonou T2,9 až T22, 16-lamelovou clonou pre hladký bokeh a dlhým rozsahom blízkeho zaostrenia 29,9. Verný svojej cine konštrukcii má možnosť otáčania zaostrenia o 240°, rozsah otáčania zoomu o 100° a rozsah otáčania clony o 80°. Objektív je vybavený bajonetom PL a súčasťou balenia je aj bajonet EF, ktorý sa dá vymeniť pomocou sady skrutiek a podložiek. K objektívu sa dodáva viacero doplnkov vrátane prednej a zadnej krytky objektívu, podstavca, nosnej tyče a držiaka filtrov.

Kľúčové vlastnosti

- Zachováva zaostrenie v celom rozsahu zoomu 35 až 80 mm
- Minimálne dýchanie
- clona so 16 lamelami a jemným bokehom
- Svetelnosť T2,9 až T22; pomer zväčšenia 1,9x
- otáčanie zaostrenia o 240°; otáčanie zoomu o 100°; otáčanie clony o 80°
- minimálna zaostrovacia vzdialenosť 29,9"
- priemer prednej časti 80 mm
- prevody 0,8 MOD

Parametre

Parametre

Výrobca: DZO Optics
Kategória: Objektívy

Hlavné parametre

BajonetPL
BajonetEF
typ objektivuZoom
Objektív preFull frame

Ostatné parametre

ŘadaDZOFilm Catta