DZOFilm Catta Ace FF Zoom 35-80mm T2.9 Black BULK

Nový kus, baleno ve folii. Doplňte svoju dokumentárnu, vysielaciu alebo online produkčnú súpravu o kinofilmový objektív so zoomom pomocou tohto čierneho objektívu Catta Ace 35-80 mm T2.9 PL-Mount Cine Zoom od spoločnosti DZOFilm. Objektív s kinofilmovým zoomom je navrhnutý tak, aby udržiaval zaostrenie pri plynulom približovaní…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA
4 029.6 € s DPH 3 358 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 31. 03.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Kód tovaru:
catta-aceff-35-80-t29-BULK
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Nový kus, baleno ve folii. Doplňte svoju dokumentárnu, vysielaciu alebo online produkčnú súpravu o kinofilmový objektív so zoomom pomocou tohto čierneho objektívu Catta Ace 35-80 mm T2.9 PL-Mount Cine Zoom od spoločnosti DZOFilm. Objektív s kinofilmovým zoomom je navrhnutý tak, aby udržiaval zaostrenie pri plynulom približovaní alebo odďaľovaní. Rad Catta reprodukuje presné farby a vyznačuje sa plynulým prechodom medzi zaostrením a rozostrením. Je vybavený širokou clonou T2,9 až T22, clonou so 16 lamelami pre hladký bokeh a dlhým rozsahom zaostrenia na blízko 29,9".

V súlade so svojou kamerovou konštrukciou má možnosť otáčania zaostrenia o 240°, rozsah otáčania zoomu o 100° a rozsah otáčania clony o 80°. Objektív je vybavený bajonetom PL a súčasťou balenia je aj bajonet EF, ktorý sa dá vymeniť pomocou sady skrutiek a podložiek. K objektívu sa dodáva viacero doplnkov vrátane prednej a zadnej krytky objektívu, podstavca, nosnej tyče a držiaka filtrov.

Kľúčové vlastnosti

- Udržuje zaostrenie v celom rozsahu zoomu 35 až 80 mm
- Minimálne dýchanie
- 16-lamelová clona s jemným bokehom
- Svetelnosť T2,9 až T22; pomer zväčšenia 1,9x
- Otáčanie zaostrenia o 240°; otáčanie zoomu o 100°; otáčanie clony o 80°
- Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 29,9"
- Predný priemer 80 mm
- Prevody 0,8 MOD

Parametre

Parametre

Výrobca: DZO Optics
Kategória: Objektívy

Hlavné parametre

BajonetPL
BajonetEF
typ objektivuZoom
Objektív preFull frame

Ostatné parametre

ŘadaDZOFilm Catta