SHAPE DSLR KIRK NEFF OFF-SET RIG

Odsunutý stojan pre digitálne zrkadlovky Kirk Neff od spoločnosti SHAPE je riešenie s 15 mm tyčou a ramennou montážou určené pre digitálne zrkadlovky alebo iné kompaktné fotoaparáty. Vďaka ofsetovej konštrukcii je obrazovka LCD fotoaparátu umiestnená pred vašimi očami, čo uľahčuje sledovanie počas snímania. Súprava je sústredená okolo základnej dosky pre digitálne…

Viac informácií

894.24 € s DPH 745.2 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Odsunutý stojan pre digitálne zrkadlovky Kirk Neff od spoločnosti SHAPE je riešenie s 15 mm tyčou a ramennou montážou určené pre digitálne zrkadlovky alebo iné kompaktné fotoaparáty. Vďaka ofsetovej konštrukcii je obrazovka LCD fotoaparátu umiestnená pred vašimi očami, čo uľahčuje sledovanie počas snímania. Súprava je sústredená okolo základnej dosky pre digitálne zrkadlovky Kirk Neff Baseplate 2.0 a je vybavená tyčovým offsetovým držiakom a dvojicou 10" a 12" dlhých 15 mm tyčí, ktoré podporujú dodávanú ramennú podložku a rukoväte. Ramennú podložku a rukoväte možno odňať pre nastavenie na statíve. Fotoaparát sa k základnej doske pripevňuje pomocou rýchloupínacej doštičky fotoaparátu s V-lock zámkom. Doska je kompatibilná aj s podpornými systémami tretích strán, ktoré využívajú rozhranie V-lock. Základná doska poskytuje svorky na podporu jednej z dvojice 15 mm tyčí, čo vám umožňuje dvojité rukoväte v prednej časti základnej dosky, ako aj držiak na odsadenie tyče za ňou.

Rýchla rukoväť Quick Handle Rod Bloc poskytuje dvojitú oporu rukoväte a je vybavená tlačidlovou rozetou SHAPE, ktorá umožňuje nastaviť uhol rukoväte bez toho, aby ste museli odlepiť ruky od zostavy. V zadnej časti zostavy sa nachádza ramenná podložka Mini Composite Shoulder Pad, ktorá poskytuje polstrovanú podporu ramien zostavy. Upevňuje sa na dvojicu 15 mm tyčí vyčnievajúcich zo zadnej časti držiaka na odsadenie tyče. Súčasťou balenia je aj zadná podložka, ktorá sa pripája k ramennej podložke na zvýšenie podpory a pohodlia kamery. Otvor 1/4″-20 umožňuje pridať ďalšie príslušenstvo.

Parametre

Parametre

Výrobca: SHAPE
Kategória: Hotove kity