SHAPE DSLR KIRK NEFF OFF-SET RIG BUNDLE

Súprava DSLR Kirk Neff Offset Rig Bundle od spoločnosti SHAPE je riešenie s 15 mm tyčou a ramennou montážou určené pre digitálne zrkadlovky alebo iné kompaktné fotoaparáty a dodáva sa spolu s matným boxom a následným zaostrovaním. Vďaka ofsetovému dizajnu je obrazovka LCD fotoaparátu umiestnená pred vašimi očami, čo uľahčuje sledovanie počas snímania. Základom…

Viac informácií

1 937.68 € s DPH 1 614.73 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Súprava DSLR Kirk Neff Offset Rig Bundle od spoločnosti SHAPE je riešenie s 15 mm tyčou a ramennou montážou určené pre digitálne zrkadlovky alebo iné kompaktné fotoaparáty a dodáva sa spolu s matným boxom a následným zaostrovaním. Vďaka ofsetovému dizajnu je obrazovka LCD fotoaparátu umiestnená pred vašimi očami, čo uľahčuje sledovanie počas snímania. Základom súpravy je základná doska DSLR Kirk Neff Baseplate 2.0, tyčový offsetový držiak a dvojica 10" a 12" dlhých 15 mm tyčí. Súprava, matný box a sledovacie zaostrovanie sú podopreté pomocou priloženej ramennej podložky a dvoch rukovätí. Fotoaparát sa k základnej doske pripevňuje pomocou rýchloupínacej dosky fotoaparátu s V-lock zámkom. Doska je kompatibilná aj s podpornými systémami tretích strán, ktoré využívajú rozhranie V-lock. Základná doska poskytuje svorky na podporu jednej z dvojice 15 mm tyčí, čo vám umožňuje namontovať dvojité ručné držadlá, matný box a follow focus pred základnú dosku, ako aj držiak s posunom tyče za ňou.

Rýchla rukoväť Quick Handle Rod Bloc poskytuje dvojitú oporu rukoväte a je vybavená tlačidlovou rozetou SHAPE, ktorá umožňuje nastaviť uhol rukoväte bez toho, aby ste museli odlepiť ruky od zostavy. V zadnej časti zostavy sa nachádza ramenná podložka Mini Composite Shoulder Pad, ktorá poskytuje polstrovanú podporu ramien zostavy. Upevňuje sa na dvojicu 15 mm tyčí vyčnievajúcich zo zadnej časti držiaka na odsadenie tyče. Súčasťou balenia je aj zadná podložka, ktorá sa pripája k ramennej podložke na zvýšenie podpory a pohodlia kamery. Otvor 1/4″-20 umožňuje pridať ďalšie príslušenstvo.

Parametre

Parametre

Výrobca: SHAPE
Kategória: 15 a 19mm príslušenstvo