DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

Miniatúrny, ale výkonný dron DJI Mini 3 Pro je rovnako výkonný ako prenosný. Váži menej ako 249 g a vďaka vylepšeným bezpečnostným prvkom je najbezpečnejším modelom vo svojom rade. Vďaka 1/1,3" snímaču a špičkovým funkciám nanovo definuje, čo znamená lietať s modelom Mini. Mini 3 Pro má úplne nový vzhľad, ktorý je optimalizovaný tak, aby vám pomohol získať…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -12% končí za: 5d: 19h: 21m
1 043.89 € 915.6 € s DPH 763 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Kód tovaru:
CP.MA.00000492.01
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Miniatúrny, ale výkonný dron DJI Mini 3 Pro je rovnako výkonný ako prenosný. Váži menej ako 249 g a vďaka vylepšeným bezpečnostným prvkom je najbezpečnejším modelom vo svojom rade. Vďaka 1/1,3" snímaču a špičkovým funkciám nanovo definuje, čo znamená lietať s modelom Mini. Mini 3 Pro má úplne nový vzhľad, ktorý je optimalizovaný tak, aby vám pomohol získať viac z každého letu. Vďaka väčším rotorom, aerodynamickému dizajnu tela a výkonnému systému snímania prekážok umožňuje dlhší čas letu a bezpečnejšiu prevádzku. Prepracovaný kardan ponúka širší rozsah otáčania na zábery pod nízkym uhlom. Každý aspekt tohto faceliftu bol starostlivo zvážený, aby sa Mini dostal do doteraz nevídaných výšok.

Zložiť a ísť
Pre tvorcov na cestách je kľúčové bezproblémové používanie. Mini 3 Pro váži menej ako 249 g a vo väčšine krajín a regiónov nevyžaduje registráciu. Vďaka jeho skladaciemu a kompaktnému dizajnu si ho môžete vziať so sebou aj na najbližší výlet, na pláž alebo na improvizovaný víkend. Buďte pripravení robiť úchvatné zábery hneď, ako sa inšpirujete.

Viac času vo vzduchu
Zachyťte a preskúmajte viac svojho okolia vďaka predĺženému času letu až na 34 minút. Inteligentná letová batéria DJI Mini 3 Pro je ultraľahká a má dostatok energie na pokrytie všetkých vašich kreatívnych potrieb.

Profesionálne
DJI Mini 3 Pro vyniká v širokom spektre svetelných podmienok, takže môžete byť vždy pripravení tvoriť. Snímač CMOS s uhlopriečkou 1/1,3 palca disponuje dvojitou natívnou citlivosťou ISO a podporuje priamy výstup záberov do HDR. Ponúka vyšší dynamický rozsah na odhalenie väčšieho množstva detailov vo svetlách a tieňoch. Vychutnajte si výnimočnú úroveň leteckých záberov vďaka väčším 2,4μm pixelom a svetelnosti f/1,7. Vďaka väčšiemu množstvu dostupného svetla budú vaše zábery vyzerať verne aj v scénach so slabým osvetlením.

4K HDR
Posuňte svoj obsah na vyššiu úroveň vďaka ohromujúcemu rozlíšeniu 4K HDR a 48MP fotografiám RAW. Spomaľte akciu v hektickom svete s dramatickým spomaleným videom 1080p/120 fps. Režim D-Cinelike Color poskytuje viac vizuálnych informácií a ponúka bohatšiu paletu farieb a väčšiu flexibilitu pri postprodukcii.

Spoľahlivé snímanie prekážok
Mini 3 Pro je jednoznačne najbezpečnejšia kamera Mini od spoločnosti DJI. Je vybavená dvoma snímačmi videnia smerom dopredu, dozadu a nadol a úplne novou konštrukciou trupu, ktorá ponúka širší rozsah snímania a väčšiu bezpečnosť. Pokročilý asistenčný systém pre pilotov (APAS 4.0) zisťuje objekty v dráhe letu dronu v reálnom čase. Vďaka tomu sa DJI Mini 3 Pro dokáže vyhnúť prekážkam aj v zložitom prostredí.

Stabilný prenos
DJI Mini 3 Pro sa môže pochváliť systémom prenosu videa na rovnakej úrovni ako vlajková loď DJI O3. Ten poskytuje živý prenos v rozlíšení 1080p30 na vzdialenosť až približne 10 km. Od výhľadov na mesto až po dobrodružstvá v prírode, vždy lietajte s ostrým a spoľahlivým živým prenosom s dátovým tokom videa až 18 Mb/s s nízkou latenciou 120 ms.

Využite svoje zariadenie Mmini na maximum
Rozšírte svoje kreatívne a letové možnosti pomocou voliteľného príslušenstva. Mini 3 Pro môžete používať s okuliarmi DJI Goggles Integra, DJI Goggles 2 a DJI RC Motion 2, čo vám umožní viac zábavy pri lietaní.

Parametre

Parametre

Výrobca: DJI
Kategória:

Hlavné parametre

Veľkosť snímača kamery1/1,3"
Rozlíšenie4K
Bajonetintegrovaný objektív

Ostatné parametre

Vyhotovenie kamerydron
Formát záznamuMOV
Formát záznamuMP4
Formát záznamuH.265
Formát záznamuH.264
Svetelnosť objektívu1.7f
Typ médiaMicro SD
 • Pozrieť všetko
 • DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

  • -12 %
  • Novinka
  • Doprava zdarma
  ŠPECIÁLNA AKCIA: -12% končí za: 5d: 19h: 21m
  Miniatúrny, ale výkonný dron DJI Mini 3 Pro je rovnako výkonný ako prenosný. Váži
  bez DPH 763 €
  915.6 € 1 043.89 €
  Detail