Datavideo TP-300 Mark II

Prečo sa trápiť s nákladnými opakovanými zábermi, talentom na pódiu, ktorý sa odkloní od scenára, alebo stratou očného kontaktu moderátora s divákmi? Táto súprava Datavideo Prompter Kit je navrhnutá tak, aby vám pomohla prekonať tieto problémy premenou tabletu (nie je súčasťou dodávky) na lacný a efektívny prompter. Využíva tiež vysokokvalitné zrkadlové sklo…

Viac informácií

534 € s DPH 445 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

Prečo sa trápiť s nákladnými opakovanými zábermi, talentom na pódiu, ktorý sa odkloní od scenára, alebo stratou očného kontaktu moderátora s divákmi? Táto súprava Datavideo Prompter Kit je navrhnutá tak, aby vám pomohla prekonať tieto problémy premenou tabletu (nie je súčasťou dodávky) na lacný a efektívny prompter. Využíva tiež vysokokvalitné zrkadlové sklo s nízkym obsahom železa, čo znamená, že zrkadlo nemá žiadny odtieň.

Zariadenie TP-300 MARK II je navrhnuté tak, aby premenilo malý tabletový počítač na lacný a efektívny prompter. Teleprompter pojme akýkoľvek tablet s minimálnou šírkou 110 mm a maximálnou šírkou 210 mm meranou v orientácii na výšku. Najlepšie funguje bežný 10" iPad alebo alternatíva so systémom Android. Teleprompter TP-300 využíva vysokokvalitný rozdeľovač lúča v pomere 60/40. To znamená, že 60 % svetla prechádza cez rozdeľovač lúča, čo umožňuje fotoaparátu zachytiť objekt; 40 % dopadajúceho svetla sa odráža smerom k talentu alebo rečníkovi, ktorý číta teleprompter. Pomer 60/40 predstavuje optimálnu rovnováhu, ktorá umožňuje, aby bol odrazený text z telepromptera živý a čitateľný a zároveň aby kamera zachytila vysokokvalitné, dobre exponované zábery.

Teleprompter Datavideo TP-300 MARK II je vo všeobecnosti menší a ľahší ako profesionálne štúdiové telepromptery, takže je ľahšie ovládateľný pri preprave. TP-300 MARK II sa dodáva s prepravným puzdrom na pohodlnú prepravu. Teleprompter je často navrhnutý tak, aby bol kompatibilný so štandardnými statívmi, čo ďalej zvyšuje jeho prenosnosť pri natáčaní na mieste.

Teleprompter TP-300 MARK II je vhodný na rôzne aplikácie. Jeho prispôsobivý dizajn z neho robí ideálnu voľbu na rôzne použitia. Medzi typické aplikácie patrí profesionálna videoprodukcia, prednes reči, rozhovory, vzdelávacie videá, živé vysielanie, tvorba online obsahu a ďalšie. Či už vytvárate profesionálny video obsah, prednášate prejavy alebo vediete rozhovory, teleprompter TP-300 MARK II vyniká tým, že poskytuje jasné a čitateľné podnety na bezproblémové a sebavedomé prezentácie.

Voliteľný diaľkový ovládač WR-500 BT možno použiť na ovládanie výkonnej aplikácie dvPrompter Plus v káblovom režime alebo v režime Bluetooth. Ovládač umožňuje pozastaviť a obnoviť posúvanie, zvýšiť a znížiť rýchlosť, zväčšiť a zmenšiť veľkosť písma, preskočiť na konkrétne body v rámci scenára (značky prestávok) a prepínať medzi scenármi v zozname prehrávania.

Parametre

Parametre

Výrobca: Datavideo
Kategória: Čítacie zariadenia
PRÍSLUŠENSTVO (2)

PRÍSLUŠENSTVO (2)

Datavideo WR-500

Datavideo WR-500 je univerzálný bezdrôtový bluetooth ovládač pre čítacie zariadenia
198 €
Skladom > 5 ks

Datavideo Kufrík HC-300 pre TP-300

Datavideo HC-300 je vode/prachu odolný transportný kufor na čítacie zariadenia TP-300.
126 €
Skladom 1 ks