Core SWX PB-EDGE for Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro

14,8V/49Wh Li-ion napájací akumulátor pre BMPCC6KPRO. Obsahuje aj nabíjačku a napájací adaptér/kábel pre vreckovú kameru Blackmagic Cinema Camera Pocket 6K Pro.

Viac informácií

330 € s DPH 275 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
CORE-PBE-BMPC6KP
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

14,8V/49Wh Li-ion napájací akumulátor pre BMPCC6KPRO. Obsahuje aj nabíjačku a napájací adaptér/kábel pre vreckovú kameru Blackmagic Cinema Camera Pocket 6K Pro.

  • Kapacita 49 Wh (14,8 V DC, 3,3 Ah)
  • Rozmery ~13 x 9,1 x 4 cm
  • Hmotnosť ~0,6 kg
  • Bežná výdrž batérie ~4 h
  • Maximálne trvalé zaťaženie 8 A

Rad batérií Core SWX PowerBase Edge je nástupcom úspešných modelov PowerBase70 a ponúka kompaktné rozmery a konštrukciu V-Mount pre malé kamery (napr. Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K) a DSLR/DSLM zariadenia (Panasonic GH5 atď.). Táto 14,8 V lítium-iónová batéria je vybavená 8 V výstupom pre fotoaparát, dvojicou portov USB a dvoma výstupmi Power Tap (vrátane jedného SmartTap)

8V port poskytuje napájanie väčšine DSLR/DSLM zariadení a malých fotoaparátov, ktoré sú bežne napájané 7,4V batériami. Okrem fotoaparátu možno z výstupov Power Tap napájať aj príslušenstvo (monitory, svetlá, bezdrôtové vysielače atď.). Porty USB sa hodia pri nabíjaní mobilných zariadení alebo napájaní 5V príslušenstva (napr. niektorých audio rekordérov atď.)

Batérie PowerBase Edge sú vybavené LCD displejom (s prepínateľným podsvietením), ktorý zobrazuje odhadovanú životnosť batérie, čo sa hodí najmä pri napájaní fotoaparátu spolu s príslušenstvom. Rovnako ako predchádzajúce modely je aj séria PowerBase Edge vybavená rýchloupínacou doskou na pripojenie pod fotoaparát alebo ku klietke s kamerou. A hoci sú batérie o 30 % menšie ako modely PowerBase 70, dokážu napájať kompletné kamerové súpravy, ako aj väčšie digitálne filmové kamery.

Parametre

Parametre

Výrobca: Core SWX
Kategória: Batérie 14,4V

Hlavné parametre

Batéria prePocket Cinema 6K Pro
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Kamery

  • Doprava zdarma

Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K Pro

Skladom 1 ks
bez DPH 2 135 € 2 562 €