K&F Concept Camera Backpack, Lightweight Camera Bags for Photographers Large Capacity Camera Case with Rain Cover for 15.6 Inch Laptop, DSLR Cameras ( All Black )

Batoh na fotoaparát, ľahká taška na fotoaparát pre fotografov Veľkokapacitné puzdro na fotoaparát s krytom proti dažďu pre 15,6-palcový notebook, digitálne zrkadlovky ( všetko čierne )

Viac informácií

129.64 € s DPH 108.03 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 03. 04.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Batoh na fotoaparát, ľahká taška na fotoaparát pre fotografov Veľkokapacitné puzdro na fotoaparát s krytom proti dažďu pre 15,6-palcový notebook, digitálne zrkadlovky ( všetko čierne )

* 【Veľká kapacita】30*18*44cm, cca 20L. Horná priehradka slúži na uloženie rôznych osobných vecí, ako je oblečenie, peňaženka, mobilný telefón alebo blesk; K dispozícii je aj priehradka na notebook do veľkosti 15,6 palca. Do spodnej priehradky možno uložiť 1 fotoaparát + 4 objektívy a ďalšie príslušenstvo, ako sú filtre, batérie alebo pamäťové karty, prípadne pre dron DJI.

* 【Bočný a zadný prístup】Profesionálna zadná plne otvorená konštrukcia vám pomôže prehľadne usporiadať všetky priehradky a vybavenie; Rýchly bočný prístup vám umožní dostať sa k vášmu vybaveniu v krátkom čase počas nosenia.

* 【Kvalitný materiál】 Všetky šité časti tašky na fotoaparát prevzali technológiu modernizácie výstuže, nosnosť až 21 kg. Vodoodpudivý a roztrhnutiu odolný nylon vysokej hustoty 900D, silne zosilnené šitie a zipsy proti krádeži. robustné a odolné, PE doska + EPE penová priehradka, silná a pevná, odľahčenie nárazov a dekompresia, aby dobre chránila vaše vybavenie.

* 【Ponúka vám jednoduché cestovanie】Dýchateľné popruhy zo vzdušnej sieťoviny a ergonomický dobre polstrovaný chrbát vás udržia v pohode a komforte; Nastaviteľný hrudný pás udržiava popruhy pevne na ramenách, aby sa znížila hmotnosť.

* 【Navrhnuté pre fotografov】Špeciálne vnútorné vrecká určené na uloženie náhradných fotografických dielov, ako sú filtre, adaptérové krúžky atď. Skryté predné vrecko na uloženie každodenného príslušenstva. v bočných vreckách môžete nosiť fľašu na vodu alebo dáždnik.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Batohy pro kamery a foto
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

K&F Concept Beta Backpack 20L Photography (Black)

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 112.1 € 134.52 €