Blackmagic Design VideoHub 120x120 12G

Masívny Blackmagic Videohub 120x120 12G má predný panel s tlačidlami skratiek, LCD displej, ktorý môže zobrazovať štítky alebo živé video, opracovaný kovový otočný gombík na prezeranie zdrojov videa, referenčné pripojenia a redundantné napájanie. Má tiež nulovú latenciu, plné pretaktovanie SDI a externé ovládanie cez Ethernet. K dispozícii od 4/20…

Viac informácií

14 939 € s DPH 12 449.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Kód tovaru:
VHUBSMAS12G120120
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Masívny Blackmagic Videohub 120x120 12G má predný panel s tlačidlami skratiek, LCD displej, ktorý môže zobrazovať štítky alebo živé video, opracovaný kovový otočný gombík na prezeranie zdrojov videa, referenčné pripojenia a redundantné napájanie. Má tiež nulovú latenciu, plné pretaktovanie SDI a externé ovládanie cez Ethernet. K dispozícii od 4/2024.

Blackmagic Videohub 12G eliminuje káblový neporiadok, pretože zákazníci môžu pripojiť všetky svoje zariadenia SDI k routeru a potom vykonať pripojenie elektronicky. Zákazníci nepotrebujú zložité systémové schémy pre svoje štúdio, pretože môžu pripojiť akýkoľvek video vstup na akýkoľvek video výstup alebo dokonca jeden video vstup na viacero video výstupov. To znamená, že monitory môžu zobraziť akýkoľvek zdroj v štúdiu. Zákazníci získajú úplnú flexibilitu, ktorá im umožní zvládnuť neustále zmeny alebo dokonca núdzové situácie. Zákazníkom umožňuje používať viacero rekordérov HyperDeck na redundantný mastering. Alebo môžu zákazníci smerovať video do viacerých streamovacích procesorov pre všetky svoje vysielacie platformy. Blackmagic Videohub 12G je tiež skvelý na pridanie ďalších vstupov do prepínača ATEM.

Zabudovaný predný ovládací panel umožňuje zákazníkom smerovať video, takže zákazníci získajú dokonalé riešenie pre stojany na živú produkciu, ktoré nemajú priestor na ďalšie hardvérové panely. Predný panel je podobný ovládaciemu panelu Videohub Master Control Pro a je vybavený otočným gombíkom na prechádzanie, tlačidlami priameho vstupu pre rýchlosť a LCD displejom na zobrazovanie štítkov. Keďže je však panel zabudovaný do smerovača, zákazníci môžu na LCD displeji vidieť aj živé video. Displej LCD má aj ponuky, takže umožňuje zákazníkom meniť nastavenia smerovača.

Vďaka zabudovanému LCD displeju môže Blackmagic Videohub 12G zobrazovať zákazníkom živé video všetkých vstupov smerovača. To znamená, že zákazníci môžu vidieť všetky vstupy smerovača ako živé video predtým, ako zákazníci zmenia trasu. Pod živým videom sa zobrazujú aj štítky, ktoré uľahčujú identifikáciu vstupu, ktorý si zákazníci práve prezerajú. To znamená, že zákazníci môžu rolovať hore a dole zdrojmi smerovača v abecednom poradí a vidieť každý vstup ako živé video, aj keď sú vstupy rôznych video štandardov. Predstavte si, že prechádzate ich pripojeniami a zároveň ich zobrazujete ako živé video na displeji LCD. Navyše v prenosných stojanoch na zariadenia, kde je obmedzený priestor, vizuálne smerovanie znamená, že zákazníci môžu vidieť video vstupy bez pridania externého monitora SDI.

Všetky modely Blackmagic Videohub 12G sú vybavené pokročilými pripojeniami 12G-SDI, ktoré majú viacnásobnú rýchlosť, takže podporujú akýkoľvek formát videa SD, HD a Ultra HD až do 2160p60 a pripojia sa k akémukoľvek zariadeniu SD, HD-SDI, 3G-SDI, 6G-SDI a 12G-SDI. Navyše Blackmagic Videohub 12G podporuje aj smerovanie ľubovoľného videoštandardu na tom istom smerovači súčasne. To znamená, že na modeli 120x120 môžu zákazníci smerovať až 120 rôznych videosignálov na 120 výstupov súčasne. 12G-SDI poskytuje zákazníkom vysokú snímkovú frekvenciu Ultra HD prostredníctvom jediného pripojenia BNC, ktoré sa pripája aj ku všetkým ich bežným HD zariadeniam. S technológiou 12G-SDI zákazníci získavajú technológiu budúcnosti, ktorá sa pripája k zariadeniam, ktoré majú zákazníci teraz aj v budúcnosti.

Videohub obsahuje zabudované pretaktovanie SDI na každom vstupe 12G-SDI. SDI re-clocking regeneruje video signál pre maximálnu kvalitu videa. Je to mimoriadne dôležité, pretože dlhšie video káble zhoršujú signál. Drahé prémiové "digitálne" káble môžu trochu pomôcť, ale stále nedokážu odstrániť stratu integrity signálu v dôsledku predlžovania káblov. Vďaka pretaktovaniu SDI dostávajú všetky zariadenia SDI vo svojom štúdiu regenerovaný signál so zlepšeným chvením. To znamená dlhšie káble a žiadne výpadky v ich videu.

Všetky smerovače Blackmagic Videohub možno ovládať na diaľku, čo je dôležité vo veľkých vysielacích štúdiách, kde sa zariadenia pripojené k smerovaču nachádzajú v rôznych častiach budovy. K dispozícii sú 2 rôzne typy hardvérových panelov. Videohub Master Control Pro je podobný prednému panelu a má otočný gombík, LCD displej a tlačidlá skratiek. Zatiaľ čo model Videohub Smart Control Pro má všetky tlačidlá a je spravidla naprogramovaný tak, že panel ovláda jeden výstup smerovača, pričom každé tlačidlo je naprogramované na vstup smerovača. Potom môžu zákazníci jednoducho strihať pozdĺž tlačidiel na paneli a okamžite zmeniť výstup smerovača. Najlepšie to funguje, keď zákazníci nainštalujú inteligentný panel pod každý videomonitor.

Ak zákazníci potrebujú externé ovládanie smerovača, ktoré je cenovo dostupné, potom je ideálny softvér Videohub Software Control, pretože sa dá stiahnuť zadarmo. Videohub Software Control je k dispozícii pre počítače Mac aj Windows, takže zákazníci ho môžu spustiť na počítačoch, ktoré používatelia už používajú na tvorivú prácu. Softvér je vybavený veľkými tlačidlami, ktoré sa ľahko stláčajú. Každé tlačidlo možno prispôsobiť vstupu smerovača, výstupu smerovača a má priradenú ikonu, ktorá zákazníkom pomôže vizuálne ho identifikovať. Veľké tlačidlá sa skvele hodia na použitie na počítači s dotykovou obrazovkou, kde sa softvér stane veľkoplošným ovládacím panelom XY. Zákazníci si dokonca môžu stiahnuť verziu softvéru pre Apple iPad.

Vlastnosti zariadenia Blackmagic Videohub 120x120 12G

  • Masívny video smerovač so zmiešaným formátom 120x120 12G-SDI.
  • Nulová latencia 12G-SDI podporuje SD, HD a Ultra HD až do 2160p60.
  • Zabudovaný ovládací panel s tlačidlami priameho vstupu a ovládaním pomocou otočného gombíka.
  • LCD monitor so živým videom a štítkami na vizuálne smerovanie.
  • Pretaktovanie SDI na všetkých vstupoch 12G-SDI.
  • Spolupracuje s ovládacími panelmi Videohub Master Control Pro a Videohub Smart Control Pro.
  • Podporuje softvérové ovládanie Videohub pre Mac, Windows a iPad.
  • Obsahuje bezplatný SDK na integráciu do systémov automatizácie vysielania.
  • 2 x 100 - 240V AC napájacie prípojky pre redundanciu.
  • Ethernet na diaľkové ovládanie z externých hardvérových alebo softvérových ovládacích panelov.
Parametre

Parametre

Výrobca: Blackmagic Design
Kategória: Routery