Atomos AtomX SDI

Atomos AtomX SDI je rozširujúci modul pre Atomos Ninja V, ktorý pridáva možnosť posielať / prijímať signál cez rozhranie SDI.

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -15%
238.8 € 204 € s DPH 170 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

Atomos AtomX SDI je rozširujúci modul pre Atomos Ninja V, ktorý pridáva možnosť posielať / prijímať signál cez rozhranie SDI.

Modularita je základom zariadenia Ninja V s obojsmerným vysokorýchlostným rozširujúcim portom, ktorý rozširuje možnosti pripojenia pre vstupy a výstupy videa, zvuku a napájania. Spoločnosť Atomos vytvorila AtomX, aby zabezpečila, že používatelia sa budú môcť prispôsobiť a pripojiť k akémukoľvek staršiemu alebo budúcemu bezdrôtovému alebo káblovému videoštandardu. Rozširujúci systém ponúka nekonečnú škálovateľnosť a demonštruje ho prvý z mnohých modulov - AtomX Ethernet/NDI® za 199 USD a AtomX Sync za 149 USD

AtomX SDI
Rozširujúci modul AtomX SDI je navrhnutý tak, aby premenil váš Atomos Ninja V na profesionálny video SDI výkon. Modul pridáva k existujúcim možnostiam HDMI kvalitu a pohodlie pripojenia zariadení SDI a infraštruktúry. Monitorujte a nahrávajte SDI až do rozlíšenia 4Kp60 a prechádzajte do alebo z akéhokoľvek zariadenia SDI vrátane obľúbeného profesionálneho monitora Atomos Shinobi SDI a Atomos Shogun Inferno, ako aj starších produktov Atomos SDI. To poskytuje flexibilitu pre akúkoľvek video alebo filmovú produkciu, ktorá umožňuje všetkým členom štábu vrátane režisérov, kameramanov, asistentov a ťahačov zaostrenia monitorovať a prehrávať identický a kalibrovaný obsah v HDR v rovnakom čase.

  • Pridáva dva porty 12G-SDI do zariadenia Ninja V
  • Porty SDI sú konfigurovateľné používateľom
  • Podporuje rozlíšenie 4K60p a 2K240p
  • Početné možnosti prehrávania vrátane HDR
  • Poskytuje priechodné napájanie

ŠPECIFIKÁCIEVstup/výstup SDI
Až 12 Gb/s

Port AtomX
32Gb/s

Návrh systému
Stack & Lock

Simultánny vstup/výstup
2x6G, 2x3G
Parametre

Parametre

Výrobca: Atomos
Kategória: Príslušenstvo
PRÍSLUŠENSTVO (3)

Videorekordéry

  • Doprava zdarma

Atomos Ninja V Pro Kit

Na odoslanie 2 ks
bez DPH 949 € 1 138.8 €
  • Doprava zdarma

Atomos Ninja V+

ŠPECIÁLNA AKCIA
Na odoslanie 2 ks
bez DPH 586.11 € 703.33 €
  • Doprava zdarma

Atomos Ninja V

Skladom 2 ks
bez DPH 499 € 598.8 €