Aputure Lantern 90 Softbox

Aputure Lantern 90 je všestranný a prenosný modifikátor osvetlenia určený na poskytovanie mäkkého, všesmerového osvetlenia na fotografovanie a videografiu. Vďaka kompaktnému a skladaciemu dizajnu sa ľahko nastavuje a prepravuje, takže je ideálny na natáčanie na mieste a cestovanie. Lantern 90 ponúka rovnomerné a lichotivé rozloženie svetla, ktoré je ideálne…

Viac informácií

168 € s DPH 140 € bez DPH
-+
Dostupnosť
3-5 dní

Zobraziť všetko príslušenstvo

Popis produktu OBSAH BALENIA

Popis produktu

Aputure Lantern 90 je všestranný a prenosný modifikátor osvetlenia určený na poskytovanie mäkkého, všesmerového osvetlenia na fotografovanie a videografiu. Vďaka kompaktnému a skladaciemu dizajnu sa ľahko nastavuje a prepravuje, takže je ideálny na natáčanie na mieste a cestovanie. Lantern 90 ponúka rovnomerné a lichotivé rozloženie svetla, ktoré je ideálne na portréty, rozhovory a ambientné osvetlenie v rôznych scenároch snímania.

Kľúčové vlastnosti:

 • priemer 90 cm na vytvorenie ešte jemnejšieho svetla
 • Vrátane difúznej tkaniny s 1 stupňom na zjemnenie výstupu a minimalizáciu svetelných strát
 • Vrátane odnímateľnej látkovej sukne s háčikom a pútkom na presnú reguláciu jemného svetla
 • Rýchlo zostaviteľný dizajn na nastavenie v priebehu niekoľkých sekúnd
 • Kompatibilný so svetlami Aputure s bajonetom Bowens vrátane LS 600d Pro, C300d II, 300x a C120d II

Kedy je užitočné použiť tento typ svietidla Aputure?

Aputure Lantern 90 je užitočná najmä v nasledujúcich situáciách:

Portrétna fotografia a video: Poskytuje mäkké a rozptýlené svetlo, ktoré lichotí objektom, takže je ideálna na snímanie portrétov s prirodzeným a príťažlivým vzhľadom.
Rozhovory a zábery hovoriacich hláv: Lampión 90 vytvára mäkké, rovnomerné svetlo, ktoré dokáže osvetliť objekty zo všetkých uhlov, čím zabezpečuje konzistentné osvetlenie pri rozhovoroch a záberoch hovoriacich hláv.
Produktové fotografie a videozáznamy: Pri snímaní produktov môže lampa Lantern 90 poskytnúť mäkké, obklopujúce osvetlenie, ktoré zvýrazní detaily a textúry bez ostrých tieňov.
Okolité a výplňové osvetlenie: Je užitočná na zabezpečenie okolitého alebo výplňového osvetlenia v rôznych prostrediach, čím pomáha vytvoriť vyvážený a ucelený vzhľad v kombinácii s inými zdrojmi osvetlenia.
Fotografovanie na mieste a cestovanie: Vďaka prenosnému a skladaciemu dizajnu je svietidlo Lantern 90 vhodné na natáčanie na mieste a cestovanie a umožňuje fotografom a kameramanom dosiahnuť mäkké, rozptýlené osvetlenie kdekoľvek.
Lampa Aputure Lantern 90 je celkovo všestranný osvetľovací nástroj, ktorý dokáže vylepšiť širokú škálu fotografických a videografických zostáv a poskytuje mäkké a lichotivé osvetlenie v rôznych scenároch snímania.

Čo je držiak Bowens ?

Bajonet Bowens Mount je štandardný montážny systém používaný vo fotografii a videografii na pripevnenie modifikátorov svetla, ako sú softboxy, kozmetické misky, reflektory a snooty, k štúdiovým stroboskopickým svetlám a zariadeniam na kontinuálne osvetlenie. Tento systém, pomenovaný podľa britskej spoločnosti Bowens International Ltd., ktorá tento montážny systém spopularizovala, pozostáva z krúžku s tromi uzamykacími výstupkami a priemerom približne 10 cm (3,9 palca). Držiak Bowens poskytuje fotografom a kameramanom všestrannosť a kompatibilitu so širokou škálou príslušenstva na osvetlenie od rôznych výrobcov, vďaka čomu je v tomto odvetví obľúbený.

Držiak Bowens je široko používaný štandardný montážny systém pre fotografické osvetľovacie zariadenia, najmä pre štúdiové stroboskopy a kontinuálne osvetľovacie zariadenia. Je pomenovaný podľa britskej spoločnosti Bowens International Ltd., ktorá tento montážny systém spopularizovala.

Držiak Bowens Mount pozostáva z krúžku s tromi uzamykacími výstupkami a priemerom približne 3,9 palca (10 cm). Umožňuje jednoduché a bezpečné upevnenie modifikátorov svetla, ako sú softboxy, kozmetické misky, reflektory a snooty, na kompatibilné osvetľovacie zariadenia. Tento štandardizovaný montážny systém poskytuje fotografom a kameramanom všestrannosť a kompatibilitu so širokou škálou príslušenstva na osvetlenie od rôznych výrobcov.

Je držiak Bowens štandardný ?

Áno, držiak Bowens Mount je skutočne štandardný montážny systém široko používaný vo fotografickom a videografickom priemysle. Stal sa jedným z najobľúbenejších a najrozšírenejších montážnych systémov na pripevnenie modifikátorov svetla k štúdiovým stroboskopickým svetlám a svietidlám na kontinuálne osvetlenie.

Držiak Bowens ponúka niekoľko výhod vrátane všestrannosti, kompatibility s rôznymi značkami a modelmi osvetľovacích zariadení a jednoduchého používania. Mnohí výrobcovia vyrábajú modifikátory osvetlenia a príslušenstvo, ktoré sú kompatibilné s držiakom Bowens, čo umožňuje fotografom a kameramanom jednoducho kombinovať a prispôsobovať rôzne modifikátory svetla na dosiahnutie požadovaných svetelných efektov.

OBSAH BALENIA

V balení:

 • 1x pružinová klietka Lantern 90
 • 1x Difúzny kryt Lantern 90 s 1 stupňom
 • 1x Lantern 90 Hook-and-Loop Skirt
 • 1x prepravná taška Lantern 90
Parametre

Parametre

Výrobca: Aputure
Kategória: Štúdiové svetlá
PRÍSLUŠENSTVO (5)

PRÍSLUŠENSTVO (5)

Aputure amaran 150c RGB video svetlo (šedá)

 • Novinka
 • Doprava zdarma
Aputure Amaran 150c je kompaktný, ale výkonný LED svietidlo navrhnuté pre všestranné
432 €
3-5 dní

Aputure amaran 200x S LED RGB video svetlo (Bi-Color)

 • Novinka
 • Doprava zdarma
Aputure Amaran 200x S je všestranné a kompaktné LED svietidlo určené pre fotografov,
432 €
3-5 dní

Aputure LS 300X V-Mount-Kit - 300W Bi-Color video svetlo (EU version)

 • Novinka
 • Doprava zdarma
Aputure LS 300x je vysoko výkonné dvojfarebné LED video svetlo, ktoré poskytuje výkonné
1 141 €
3-5 dní

Aputure amaran 100x S (Bi-Color)

 • Novinka
Amaran 100x S je dvojfarebné svetlo LED určené pre tvorcov obsahu, filmárov a fotografov.
317 €
na požiadanie

Aputure amaran COB 60x S (Bi-Color) vysokokvalitné led video svetlo

 • Novinka
Amaran COB 60x S je kompaktné a výkonné LED svetlo určené pre profesionálnych kameramanov,
253 €
3-5 dní
ALTERNATÍVY (4)