Ambient AMB QP550

429 € s DPH 357.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE

Popis produktu

Nová profesionálna ľahká mikrofónová tyč z uhlíkových vlákien, 5 segmentov, dĺžka 55 - 185 cm

Profesionálna ľahká mikrofónová tyč z uhlíkových vlákien, vrúbkované segmentové zámky na jednoduchú manipuláciu. K dispozícii v rôznych verziách - bez kábla, s rovným a špirálovým káblom, s káblovou priechodkou v bočnej stene alebo v základni tyče. Sú ideálne na filmovú a reportážnu prácu.

päťdielne mikrofónové tyče QP5 spájajú najlepšie vlastnosti tyčí QXS a QP4. Pozostávajú z 5 dielov, čo zabezpečuje minimálnu dĺžku zloženej tyče počas prepravy. Pri ich výrobe sa používa jedna vrstva uhlíkových vlákien (UHM) navyše, čo poskytuje tuhosť porovnateľnú so 4-dielnymi tyčami. Pre maximálnu tuhosť a odolnosť materiálu sú tyče vyrobené technológiou "pull-wind". Pri práci "na súprave" je dôležitá rýchlosť - s prútmi série QP5 môžete vďaka teflónovému poťahu a silikónom napusteným klzným krúžkom veľmi rýchlo a hladko meniť dĺžku. Pomáhajú tomu aj prepracované zámky s krátkou dráhou. Ďalšou novinkou sú zámky na otáčanie jednotlivých dielov.

Mechanické časti sú vyrobené z leteckého hliníka, zatiaľ čo koncový uzáver s 3/8" závitom je z nehrdzavejúcej ocele, aby vydržal tisíce výmen mikrofónov. Vnútorný povrch tyče znižuje chrastenie a chráni tyč pred nečistotami a vlhkosťou. Zámkové goliere a celé zámky sa dajú jednoducho vymeniť

Funkcie

 • tyč z uhlíkových vlákien s dodatočnou povrchovou úpravou UHM
 • koncový uzáver z nehrdzavejúcej ocele s otvorom pre vnútorný kábel
 • päťdielna konštrukcia
 • závit 3/8"

ŠPECIFIKÁCIE

Hmotnosť 450 g
Dĺžka 55 - 185 cm
Počet segmentov 5

Parametre

Parametre

Výrobca: Ambient
Kategória: Príslušenstvo
 • Pozrieť všetko
 • Ambient AMB QP550

  • Doprava zdarma
  Nová profesionálna ľahká mikrofónová tyč z uhlíkových vlákien, 5 segmentov, dĺžka
  429 €
  Na odoslanie 1 ks