Adam Professional Audio A4V 130W 4" aktívny 2-pásmový štúdiový monitor (Single)

Audio profesionálov, ktorí potrebujú vysokokvalitný nearfield monitor, zaujme Adam Professional Audio A4V, profesionálny 4" 2-pásmový štúdiový monitorový reproduktor, ktorý poskytuje bohatý, priestranný a obklopujúci zvuk, vhodný pre malé štúdiové priestory, krátke počúvacie vzdialenosti a pohlcujúce viacreproduktorové konfigurácie.

Viac informácií

457.84 € 417.16 € s DPH 347.63 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 23. 03.
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Audio profesionálov, ktorí potrebujú vysokokvalitný nearfield monitor, zaujme Adam Professional Audio A4V, profesionálny 4" 2-pásmový štúdiový monitorový reproduktor, ktorý poskytuje bohatý, priestranný a obklopujúci zvuk, vhodný pre malé štúdiové priestory, krátke počúvacie vzdialenosti a pohlcujúce viacreproduktorové konfigurácie.

110W RMS zosilňovač triedy D napája 4" viacvrstvový minerálny (MLM) basový reproduktor, zatiaľ čo 20W zosilňovač triedy AB poháňa výškový reproduktor X-ART s vlnovodom HPS, ktorý poskytuje ultraširoký frekvenčný rozsah (53 Hz až 42 kHz). Otočný vlnovod HPS (High-Frequency Propagation System) a vstavaný DSP umožňujú umiestniť monitor buď horizontálne, alebo vertikálne, pričom reproduktor môžete presne vyladiť podľa svojich požiadaviek.

A CONTROL

Funkcie všetkých monitorov série A založené na DSP možno ovládať na diaľku a v reálnom čase prostredníctvom siete ethernet pomocou funkcie A Control. Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť pre systémy Windows a MacOS v používateľskej oblasti MyADAM po registrácii monitora série A.

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE V REÁLNOM ČASE

Zadná doska monitorov série A ponúka rôzne možnosti ekvalizácie a ladenia, ale pomerne často nie je zadná doska prístupná z miesta počúvania. Pomocou diaľkového ovládania A Control môžete vykonávať zmeny týchto nastavení z pohodlia svojho sweet spotu a byť si istí svojimi rozhodnutiami.

POKROČILÁ KOREKCIA

Niektorým používateľom nemusia možnosti zadnej dosky ponúkať dostatočný výber a presnosť. Pomocou ovládacieho prvku A Control môžete voliť presné ladenie cez šesť pásiem parametrickej ekvalizácie a nízko a vysokofrekvenčné filtre. Každé pásmo filtrov možno ľubovoľne nastaviť z hľadiska zosilnenia, frekvencie a hodnoty Q, aby mal používateľ úplnú voľnosť pri zdokonaľovaní zvuku reproduktora v miestnosti.

INTEGROVANÁ REFERENCIA SONARWORKS SOUND ID

Ovládanie uľahčuje našu spoluprácu s lídrami v odbore Sonarworks. Pomocou možnosti SoundID Reference možno kalibračné krivky vytvorené aplikáciou Sonarworks importovať do systému A Control a posúvať ich priamo do vstavanej platformy na monitoroch série A. Keď je táto možnosť zapnutá, kalibrácia prebieha priamo na monitore, a preto nie sú potrebné žiadne ďalšie VST alebo softvérové aplikácie. Znamená to tiež, že počujete kalibrovaný zvuk bez ohľadu na zdroj zvuku.

OTOČNÝ VLNOVOD HPS A VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR X-ART

Vlnovod HPS série A, vyrobený z novej polymérovej zmesi sklených vlákien, umožňuje výškovému reproduktoru X-ART rozptyľovať zvuk v priestore s kontrolovanou konzistenciou.

ČO JE VLNOVOD?

Vlnovod je kužeľovitá priehlbina, ktorá rámuje výškový reproduktor, aby sa zvuk v priestore rozptýlil kontrolovanejšie. Vlnovod série A HPS (vysokofrekvenčný systém šírenia signálu) je vyrobený zo živice a sklenených vlákien, ktoré sú spolu zapečené pri vysokých teplotách, aby vytvorili jeden kus, ktorý je špeciálne navrhnutý pre rozptylové charakteristiky X-ART. Vlnovod sa nedá ľahko vyburcovať nežiaducimi vibráciami alebo rezonanciami, čo prispieva k vnútornému tlmeniu.

HORIZONTÁLNE ŠIROKÝ, VERTIKÁLNE TESNÝ

V horizontálnej oblasti je vlnovod navrhnutý tak, aby zodpovedal uhlu rozptylu výškového reproduktora X-ART s basovými a strednotónovými reproduktormi v oblasti kríženia. Výsledkom je hladšia, menej rušivá odozva pri počúvaní reproduktorov mimo osi, čo podporuje stabilitu zobrazovania a vytvára väčší použiteľný "sweet spot".

Vo vertikálnej oblasti konštrukcia vlnovodu znižuje energiu prichádzajúcu na povrchy významného štúdiového nábytku, ako sú mixážne pulty, stoly alebo dokonca strop. Tieto povrchy môžu potenciálne spôsobovať škodlivé odrazy a v konečnom dôsledku hrebeňové filtrovanie.

SKVELÝ ZVUK V AKEJKOĽVEK ORIENTÁCII

Výškový reproduktor X-ART, ručne vyrobený v Nemecku, poskytuje presnú prechodovú odozvu a reprodukuje najjemnejšie zvukové detaily.tento výškový reproduktor X-ART sa používa v každom reproduktore série A, čím poskytuje detailný zvuk v celom produktovom rade. Séria A predstavuje otočný vlnovod HPS a výškový reproduktor X-ART. To znamená, že celý modul vlnovodu a výškového reproduktora môžete otočiť o 90 alebo 180 stupňov a naďalej využívať výhody technológie HPS bez ohľadu na to, či reproduktor umiestnite horizontálne alebo vertikálne.

BASSREFLEX, SKRINKY A MONTÁŽ

Nové skrine série A nadväzujú na dedičstvo spoločnosti ADAM Audio a najmä na sériu AX.

NIŽŠIE ROZŠÍRENIE, VYŠŠIA ÚČINNOSŤ

Monitory série A majú konštrukciu s rozšírenými portmi, ktorá optimalizuje prúdenie vzduchu a znižuje hluk portov. Vďaka zohľadneniu každého kubického centimetra dokáže priemyselne inšpirovaný dizajn poskytnúť nižšie rozšírenie a vyššiu účinnosť v menšej skrinke. Skrinky majú hlbšie skosenie na ďalšie zníženie difrakcie a hrubšie steny priečky na zníženie nežiaducich vibrácií skrinky.

Typ monitora Aktívny 2-pásmový monitor
Skriňa Bass-Reflex, tienený
Menovitý výkon 130 W RMS
Meniče LF menič: 1 x 4 " / 10,2 cm kompozitný woofer s 1" / 25,4 mm hlasovou cievkou
1 x 1 " / 2,5 cm páskový výškový reproduktor
Zosilnenie 1 x LF zosilňovač: Trieda D s menovitým výkonom 110 W RMS / 440 W Peak
1 x VF zosilňovač: Trieda AB s výkonom 20 W RMS / 80 W špičkový
Parametre

Parametre

Výrobca: Adam Audio
Kategória: Štúdiové monitory
PRÍSLUŠENSTVO (5)

Audio

  • Novinka
  • Doprava zdarma

Yamaha AG08 Black

Skladom 1 ks
bez DPH 599 € 718.8 €

Káble a konektory

Canare L-2T2S mikrofónový 6,0mm, XLR (M) / XLR (F) 10m, BLK

Skladom 1 ks
bez DPH 26.8 € 32.16 €

Canare L-2T2S mikrofónový 6,0mm, XLR (M) / XLR (F) 7,5m, BLK

Skladom > 5 ks
bez DPH 22.6 € 27.12 €

Canare L-2T2S mikrofónový 6,0mm, XLR (M) / XLR (F) 5m, BLK

Skladom 5 ks
bez DPH 18.4 € 22.08 €

Canare L-2T2S mikrofónový 6,0mm, XLR (M) / XLR (F) 3m, BLK

Skladom 4 ks
bez DPH 15 € 18 €
ALTERNATÍVY (4)
  • -4 %
  • Doprava zdarma

ADAM Audio A7X

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 449.27 € 539.12 €
  • -6 %

ADAM Audio T8V

7-14 dní
bez DPH 205.83 € 247 €
  • -6 %

ADAM Audio T5V

1-2 dni
bez DPH 140 € 168 €