Long Weekend 35mm filmový fotoaparát - Creme-Multi

Ideálne na prvé skúsenosti s filmom. Získate úplne nový fotoaparát, o ktorom viete, že bude fungovať hneď po vybalení z krabice, bez problémov so starnúcimi použitými fotoaparátmi v neznámom stave. Tento fotoaparát sa dá umiestniť ako skvelý fotoaparát pre niekoho,…

Viac informácií

55 € s DPH 45.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Ideálne na prvé skúsenosti s filmom. Získate úplne nový fotoaparát, o ktorom viete, že bude fungovať hneď po vybalení z krabice, bez problémov so starnúcimi použitými fotoaparátmi v neznámom stave. Tento fotoaparát sa dá umiestniť ako skvelý fotoaparát pre niekoho, kto chce fotografovať svoj prvý zvitok filmu, alebo ako fotoaparát pre skúsených fotografov, ktorý si môžete vziať na pláž, k jazeru alebo na miesta, kam by ste si profesionálny fotoaparát, ktorý nechcete rozbiť, nemohli vziať. Vizuálne vám poskytne nostalgický a hravý vzhľad fotoaparátu na jedno použitie bez zbytočného procesu likvidácie fotoaparátu pri každom snímaní zvitku. V podstate ide o jednorazový fotoaparát s možnosťou opakovaného nabíjania, ktorý vám otvára aj možnosti, aký film chcete natáčať.

Ponorte sa do vintage atmosféry s moderným nádychom pomocou nášho odolného, ľahkého fotoaparátu z ABS plastu, optimalizovaného pre film 135 (24X36 mm) a ISO 200/400.

Znovu objavte dotykové kúzlo filmu s naším 31 mm objektívom z akrylu optickej triedy F9 bez zaostrenia, funkciou manuálneho navíjania a pretáčania a vstavaným bleskom, ktorý rozsvieti spomienky s rýchlym 10-15-sekundovým časom recyklácie.

Sledujte svoje zábery pomocou okienka na prezeranie filmov a objímte 70 % poľa prostredníctvom nášho ostrého hľadáčika. Tento fotoaparát, napájaný len jednou alkalickou batériou AAA, je vaším spoľahlivým spoločníkom pri každom dobrodružstve. S fotoaparátom Long Weekend zachytíte podstatu každého okamihu a budete ho prežívať donekonečna.

Parametre

Parametre

Výrobca: Long Weekend
Kategória: Kompaktné kamery
PRÍSLUŠENSTVO (1)

PRÍSLUŠENSTVO (1)

Long Weekend Beacon Tote - Black

  • -14 %
ŠPECIÁLNA AKCIA: -14% končí za: 7d: 10h: 23m
Určený na fotografovanie počas celého týždňa a cestovanie počas celého víkendu. Batoh
94 €
109 €
na požiadanie