Tilta Klietka pre fotoaparát Fujifilm GFX100 II Lightweight Kit - čierna

Klietka na fotoaparát, ktorá je súčasťou tejto súpravy, je dokonalým základom na rozšírenie funkcií fotoaparátu o ďalšie príslušenstvo, ktoré zlepší pracovný postup a ušetrí čas pri snímaní.

Viac informácií

154 € s DPH 128.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 29. 07.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Klietka na fotoaparát, ktorá je súčasťou tejto súpravy, je dokonalým základom na rozšírenie funkcií fotoaparátu o ďalšie príslušenstvo, ktoré zlepší pracovný postup a ušetrí čas pri snímaní.

Klietka je vybavená niekoľkými montážnymi bodmi vrátane závitov __-20 s lokalizačnými bodmi, prijímačov studenej pätice a závitov pre priložené 15 mm držiaky prútov.

Súčasťou tejto súpravy je ergonomická horná rukoväť Xeno, ktorá sa montuje pomocou skrutky 1/4″-20 s lokalizačnými kolíkmi a ponúka lepšiu manipuláciu a ovládanie vďaka novému dizajnu so zvýšenou vôľou.

Táto rukoväť je vybavená rôznymi montážnymi bodmi, ako sú závity 1/4_-20 a prijímač Cold Shoe, ktorý je ideálny na montáž externého monitora prostredníctvom nášho držiaka príslušenstva Cold Shoe. (Nie je súčasťou balenia)

Spodná časť klietky je vybavená závitom __-20 a __-16 na zvýšenie flexibility montáže, ako aj magneticky namontovaným multifunkčným nástrojom s imbusovým kľúčom M3 a obojstranným plochým skrutkovačom.

Táto klietka je kompatibilná s telom fotoaparátu Fujifilm GFX 100 II s EVF alebo bez neho a je kompatibilná aj s originálnym rukoväťou Fujifilm Battery Handle Grip.

Klietka obsahuje komponenty na predĺženie spodnej dosky, aby bolo možné podoprieť túto rukoväť batérie, a priložený 15 mm držiak na tyče umožňuje namontovať tyče LWS presne v optickom strede potrebnom na správne zarovnanie matného boxu.

Klietka sa pripája k telu fotoaparátu pomocou jedinej skrutky __-20 a je vybavená dvoma bezpečnostnými držiakmi na oboch stranách, ktoré pomáhajú podoprieť fotoaparát o klietku, aby sa obmedzilo otáčanie.

Priložené káblové svorky umožňujú používateľom rýchlo upevniť káble HDMI a USB-C pomocou pohodlných skrutiek s palcom s cieľom chrániť káble aj porty fotoaparátu a zabezpečiť stabilný prenos údajov.

V spojení s naším_Univerzálnymdržiakom SSD môžete ku kamere jednoducho pripojiť disky Solid State Drive na externé nahrávanie s vysokou prenosovou rýchlosťou.

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Klietky
VHODNÉ PRE (1)