Syntex demo purchases

Vážení predajcovia,

Na základe nedávnej e-mailovej žiadosti o informácie a obrázky/obrázky demonštračných zásob a demonštračných plôch a displejov BMD by sme radi všetkým pripomenuli, že demonštračné produkty sú k dispozícii na investovanie podľa nižšie uvedených podmienok...(kliknite na nadpis pre viac informácií)

See the source image

Pre BMD...

Program Blackmagic Demo umožňuje partnerom zakúpiť zľavnené jednotky na predvádzanie, hodnotenie a testovanie so 45 % zľavou z odporúčanej ceny.

Objednávky demonštračného programu je potrebné zadať na samostatnej objednávke v programe Excel e-mailom na adresu team@syntex.tv

, alebo prostredníctvom vášho manažéra účtu. Nie je možné ich spracovať spolu s bežnými cenovými objednávkami prostredníctvom internetového portálu Syntex Disti/B2B.

Partneri si môžu zakúpiť jeden rovnaký výrobok každých 24mesiacov. V prípade prevádzkovateľov s viacerými lokalitami je možné diskutovať o viac ako jednej demonštrácii toho istého produktu. Po uplynutí 24-mesačného obdobia môže partner výrobok predať a znovu objednať náhradný výrobok. Sériové čísla sa zaznamenávajú a sledujú.

Spracovanie demo objednávok môže trvať až 3 - 5 pracovných dní z dôvodu autorizácie manažérom predaja spoločnosti BMD.

Za demo ceny je možné objednať len produkty s cenníkovou cenou vyššou ako 500,00 EUR

Demonštračný formulár pošlite späť na adresu team@syntex.tv. Po prijatí vašej žiadosti vás môžeme požiadať o overenie niektorých ďalších údajov.

Ak je komerčný výrobok nahradený novým modelom a vy vlastníte demo kus tohto výrobku, môžete s ním naložiť podľa vlastného uváženia a zakúpiť si demo kus nového výrobku.

Ochrana ceny sa nevzťahuje na demo položky.

Vrátenie nechceného alebo nesprávne objednaného tovaru si vyžaduje značnú administratívu, aby bolo možné tovar doplniť.

Aby sme vám pomohli pri doplnení zásob, požadujeme vyplnenie rovnakého formulára s vysvetlením, prečo sa tovar(y) vracia(jú). Po prijatí tohto vyplneného formulára vám náš tím poradí, ako tovar zaslať späť.


Ostatné výrobky Syntex/neBMD

Môžu byť k dispozícii na požiadanie a podmienky sa líšia podľa výrobcu. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte a my vám poskytneme podrobné informácie. Platia podobné podmienky ako vyššie uvedené a budú potvrdené v čase objednávky.

Ďakujeme,

Tím spoločnosti Syntex.