Synco G1 (A2) Pro

SYNCO WAir-G1(A2) je prvý bezdrôtový stereo mikrofón(2,4 GHz) a prvý bezdrôtový mikrofón DSP, ktorý spoločnosť SYNCO uviedla na trh. Je založený na šifrovanom prenosovom algoritme SyncoderTM na dosiahnutie presného snímania zvukového signálu. Verzia PRO obsahuje nabíjacie puzdro.

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA
202.94 € 80.93 € s DPH 67.44 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

SYNCO WAir-G1(A2) je prvý bezdrôtový stereo mikrofón(2,4 GHz) a prvý bezdrôtový mikrofón DSP, ktorý spoločnosť SYNCO uviedla na trh. Je založený na šifrovanom prenosovom algoritme SyncoderTM na dosiahnutie presného snímania zvukového signálu. Verzia PRO obsahuje nabíjacie puzdro.

Má malé rozmery, čo však nemá vplyv na jeho vynikajúci výkon. Dosahuje signály maximálne na vzdialenosť 200 metrov, poskytuje 2 režimy výstupu (mono alebo stereo) na opätovné zobrazenie smeru a rozloženia zvuku, ponúka voliteľný filter nízkeho rezu, ako aj reguláciu zosilnenia na dokonalé zlepšenie úrovne signálu a nesie dobíjateľnú lítiovú batériu, ktorá podporuje 8-hodinovú prácu. Je to jeden z najlepších bezdrôtových mikrofónových systémov na rozhovory/dialógy pre 2 osoby, keď sú mobilní novinári, kameramani atď.

Algoritmus šifrovaného prenosu SyncoderTM založený na frekvenčnom rozprestretom spektre (FHSS) je vyvinutý tak, aby mal 128-bitovú kapacitu prenosu šifrovaného signálu a okamžité prepínanie kanálov. Poskytuje bezpečný, stabilný a bezproblémový zvukový systém, ktorý zaručuje presné zachytenie zvukového signálu. Súprava bezdrôtového lavalierového mikrofónu G1(A2) obchádza frustráciu spojenú s udeľovaním licencií a frekvenčných mandátov a ponúka silný signál, nech ste kdekoľvek.

SYNCO G1(A2) wireless stereo microphone for DSLR adopts Syncoder™ Encrypted Transmission Algorithm.

Max. 200 m prenosová vzdialenosť

Systém bezdrôtového stereofónneho mikrofónu dosahuje vďaka 2,4 GHz technológii a algoritmu SyncoderTM kvalitné prispôsobenie signálu na veľkú vzdialenosť (priama viditeľnosť: 656 stôp/200 m). Aj keď sa medzi nimi nachádzajú prekážky, stále je k dispozícii 164ft/50m. To z neho robí ideálny bezdrôtový mikrofónový systém pre mobilných novinárov, kameramanov atď. Ak potrebujete verziu s jednou spúšťou a rovnakou vzdialenosťou, voľbou je model G1(A1 ).

SYNCO G1(A2) ensures hassle-free audio transmission within the distance of 164ft/50m(LOS).

Prvý bezdrôtový stereofónny klopový mikrofón DSP

Na spracovanie zvuku v reálnom čase je použitá technológia DSP (= digitálny signálový procesor). Analógové signály zachytené vysielačom sa konvertujú na digitálne signály na rekalibráciu zvuku a spracovaný zvuk sa okamžite dodáva do prijímača mikrofónu. Ide o proces optimalizácie zvuku v reálnom čase, ktorý šetrí veľa času na následné spracovanie a zabezpečuje vysokokvalitný zvukový výkon pri živom vysielaní.

SYNCO G1(A2) utilizes DSP tech to process the signals without latency.

Exkluzívny stereofónny zvuk

Bezdrôtový stereofónny mikrofón SYNCO G1(A2) má 2 režimy - mono a stereo - na obnovenie smeru a distribúcie zvuku. V režime mono sa zvuky zachytené každým vysielačom spájajú do jednej zvukovej stopy so zameraním na čistotu zvuku. V režime stereo sú 2 zvuky rozdelené buď do ľavej, alebo pravej stopy, pričom sa snaží zdôrazniť prítomnosť, vrstvenie a priehľadnosť zvuku. Je to ideálny duálny mikrofón na rozhovor alebo dialóg s 2 osobami, kde je potrebná úprava každej zvukovej stopy a následné spracovanie.

SYNCO G1(A2) stereo lapel microphone wireless for recording has two transmitters to separate the sounds to left or right track.

Skutočné nastavenie pre jasný a čistý zvuk

SYNCO G1(A2), ako jeden z najlepších bezdrôtových stereofónnych mikrofónov SYNCO, poskytuje až 180 Hz voliteľný low cut filter, ktorý sa zameriava na nízkofrekvenčné zvuky spôsobené vetrom, klimatizáciou a dopravou. Ovládač zosilnenia s úrovňou 0-4 a rozsahom 8 dB na prijímacej strane je určený na jednoduchú a účinnú optimalizáciu úrovne signálu. Konektor 3,5 mm TRS pre slúchadlá umožňuje monitorovanie zvuku v reálnom čase, takže je možné okamžite vykonať akúkoľvek úpravu. To všetko zaručuje čistý a jasný zvukový výstup.

SYNCO G1(A2) features low cut and gain control. The headphone jack on the receiver is for monitoring sounds.

Štyri farby pre viac použití

Pôvodná verzia Onyx Black je určená na oveľa formálnejšie príležitosti a ďalšie 3 nové farby - Porcelain Grey, elegantnejšia a menej prísna, vynikajúca na poloformálne udalosti - Peach Pink & Pearl White, živšie a oveľa jasnejšie, dobre sa hodia k svetlému oblečeniu pri neformálnych príležitostiach. Ich výroba je založená na materiáli ABS, preto sa nedajú ľahko zašpiniť odtlačkami prstov a inými neočakávanými zvyškami.

SYNCO G1(A2) comes in four colors, including Onyx Black, Peach Pink, Porcelain Grey, and Pearl White.

Veľké využitie malého bezdrôtového stereo mikrofónu

V mikrofóne je zabudovaná nabíjateľná lítium-iónová batéria s kapacitou 400 mAh, ktorá podporuje 8-hodinové nahrávanie. Podporuje nabíjanie počas nahrávania a dokáže sa nabiť na 50 % už za 40 minút. Jej stav je viditeľný na indikátore napájania, ktorý blikaním informuje o slabej batérii, pri nabíjaní zostáva zelený a pri úplnom nabití je vypnutý. Zvukový výstup 3,5 mm TRS na stereofónnom bezdrôtovom mikrofónovom prijímači je otvorený pre priložené káble 3,5 mm TRRS/TRS, takže je to bezdrôtový lavalier mikrofón pre iPhone®, android, digitálnu zrkadlovku, videokameru a počítač.

SYNCO G1(A2) is wireless stereo microphone for camcorder, cameras and mobile devices. It supports recording of 8 hours with 400mAh battery.

Špecifikácie

Vysielač (TX )

Bezdrôtový prenos Digitálny 2,4 GHz
Frekvenčné pásmo RF 2400-2483,5 MHz
Pracovná vzdialenosť 656 stôp/200 m (oblasť LOS);
164ft/50m (oblasť NLOS)
Montáž Vreckový klip
Zvukový vstup 3.vstup mikrofónu 5 mm TRS
Požiadavky na napájanie 5 V 1 A
Typ batérie Vstavaná lítiová batéria, 400 mAh
Čas nabíjania batérie 2H
Životnosť batérie 8H
Rozmery 52X42X16 mm
Materiál ABS
Hmotnosť 35g

Prijímač (RX)

Bezdrôtový prenos Digitálny 2,4 GHz
Frekvenčné pásmo RF 2400-2483,5 MHz
Pracovná vzdialenosť 656 stôp/200 m (oblasť LOS);
164ft/50m (oblasť NLOS)
Oneskorenie 20 ms
Montáž Vreckový klip
Počet zvukových kanálov 2
Zvukový výstup 3.výstup mikrofónu 5 mm TRS;
3.5 mm TRS výstup pre slúchadlá;
Výstup typu C
Zosilnenie 1 ~ 30 dB
Požiadavky na napájanie 5V 1A
Typ batérie Vstavaná lítiová batéria, 400 mAh
Čas nabíjania batérie 2H
Životnosť batérie 8H
Rozmery 52X42X16 mm
Materiál ABS
Hmotnosť 35g

Mikrofón

Formulárový faktor Vstavaný/externý mikrofón
Polárny vzor Všesmerový
Frekvenčná odozva 50 Hz - 20 kHz
Citlivosť -40 dB (±3 dB, re 1V/Pa pri 1KHz)
Maximálny SPL 120 dB SPL (pri 1KHz)
Parametre

Parametre

Výrobca: SYNCO
Kategória: Bezdrôtové systémy