Samyang VDSLR MK2 135mm T2.2 FE (Full Frame) (Sony FE)

Aktualizovaná séria MK2, ktorá zdedila preslávenú kvalitu obrazu pôvodnej série VDSLR od spoločnosti Samyang, bola vyvinutá ako základná sada kinofilmových objektívov pre filmárov. Spoločnosť Samyang sa stala priekopníkom v oblasti základných radov kinofilmových objektívov uvedením svojho radu VDSLR už v roku 2014 a pre nezávislých filmárov a režisérov nízkorozpočtových…

Viac informácií

657.6 € s DPH 548 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Kód tovaru:
sam2.2/135vdslrfmk2e
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Aktualizovaná séria MK2, ktorá zdedila preslávenú kvalitu obrazu pôvodnej série VDSLR od spoločnosti Samyang, bola vyvinutá ako základná sada kinofilmových objektívov pre filmárov. Spoločnosť Samyang sa stala priekopníkom v oblasti základných radov kinofilmových objektívov uvedením svojho radu VDSLR už v roku 2014 a pre nezávislých filmárov a režisérov nízkorozpočtových projektov je to základná súprava, ktorá rozširuje ich obzory kreativity. Počas týchto 6 rokov spoločnosť Samyang spolupracovala s trhom a predstavila aktualizovaný rad VDSLR MK2 s novými užitočnými funkciami:

 

Nový rad VDSLR MK2 od spoločnosti Samyang je vylepšený o utesnenie proti poveternostným vplyvom (okrem verzií Nikon F), ohniskové vzdialenosti napísané na oboch stranách, elegantný dizajn a 9 lamiel clony. Táto priekopnícka séria kinofilmových objektívov, ktorá zdedila neuveriteľnú kvalitu filmového videa od spoločnosti Samyang, bude neustále pomáhať nezávislým filmárom a režisérom nízkorozpočtových projektov rozširovať obzory ich kreativity ako ich prvá sada kinofilmových objektívov. Na rozdiel od kompaktných rozmerov pokrývajú objektívy VDSLR MK2 plnoformátové snímače (36 × 24 mm) a sú pripravené na vysokokvalitné prostredie tvorby videa.

Vďaka kompaktným rozmerom sú objektívy VDSLR od spoločnosti Samyang ideálne na snímanie z ruky a s gimbalom. Nový objektív VDSLR 135 mm T2.2 MK2 má dĺžku iba 12,2 cm a váži len 866,4 g. V kontraste s kompaktnými rozmermi objektívy VDSLR MK2 pokrývajú full frame snímače (36x24 mm) a sú pripravené na prostredie pre tvorbu vysokokvalitného videa.

Súprava VDSLR MK2 obsahuje 6 najpoužívanejších ohniskových vzdialeností: 14 mm T3.1, 24 mm T1.5, 35 mm T1.5, 50 mm T1.5, 85 mm T1.5 a 135 mm T2.2. Sortiment je veľmi všestranný, k dispozícii je v 6 vyhotoveniach pre fotoaparáty: Canon EF, Sony E, Nikon F, Canon M, Fuji X a MFT. Táto nová séria zdedila vynikajúcu kvalitu obrazu predchádzajúcej série: Všetkých 6 objektívov má špeciálny sklenený prvok, ako sú šošovky ASP alebo ED, ktorý znižuje sférickú a optickú aberáciu, čím vytvára jasné a živé snímky. Model 14 mm a 50 mm majú aj hybridný asférický prvok objektívu, aby sa zachovali kompaktné rozmery bez toho, aby sa znížil výkon.

Novinka: 9 lamiel clony pre výnimočný bokeh a hviezdicový efekt

Nový rad VDSLR MK2 bol aktualizovaný o 9 lamiel clony a je schopný poskytnúť najnovšie obrazové trendy. Hladký a kruhový bokeh dodáva trojrozmernú kvalitu a príjemný efekt rozostrenia. Zastavením na malých clonách je možné vytvoriť aj 18-lúčové hviezdicové odlesky.

Novinka: Utesnenie proti poveternostným vplyvom

Na žiadosť mnohých používateľov teraz séria MK2 obsahuje funkciu utesnenia proti poveternostným vplyvom. Tá chráni najzraniteľnejšiu medzeru medzi objektívom a bajonetom fotoaparátu, aby sa zabránilo prenikaniu prachu, ľahkého dažďa a snehu. Poskytuje možnosť zachytiť úžasné snímky aj v menej dokonalých podmienkach. (Objektív s bajonetom Nikon F nemá tesnenie proti poveternostným vplyvom).

Novinka: Aktualizovaný dizajn s bočnými stupnicami
Modely Samyang VDSLR MK2 majú nový elegantný dizajn; čierna a matná povrchová úprava zvyšuje použiteľnosť a profesionalitu na scéne. Sú ľahké, ale robustné a plne vybavené na množstvo projektov. Stupnice vzdialenosti sú čitateľné z oboch strán, rovnako ako ohniskové vzdialenosti. Tieto vlastnosti podporujú ťahačov zaostrenia a asistentov kameramanov, aby mohli pracovať intuitívnejšie.

Parametre

Parametre

Výrobca: Samyang
Kategória: Objektívy
K tomuto produktuSony Alpha A7R Mark V

Hlavné parametre

BajonetE-mount
typ objektivuPevné sklo
Objektív preFull frame
Svetelnosť (f)2.2
Ohnisková vzdialenosť135mm

Ostatné parametre

ŘadaSamyang VDSLR MK2
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Kamery

  • -7 %
  • Novinka
  • Doprava zdarma

Sony Alpha A7R Mark V

ŠPECIÁLNA AKCIA: -7% končí za: 22d: 22h: 16m
Na odoslanie 1 ks
bez DPH 3 724.69 € 4 469.63 €