Sachtler System DV 12 flowtech100 MS

Sachtler System DV 12 z uhlíkových vlákien s fluidnou hlavou, statívom flowtech®, so strednou rozperou, rukoväťou a taškou.

Viac informácií

7 500 € s DPH 6 250 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
SACH1205FTMS
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Sachtler System DV 12 z uhlíkových vlákien s fluidnou hlavou, statívom flowtech®, so strednou rozperou, rukoväťou a taškou.

Ak si projekt vyžaduje použitie malej ENG kamery, budete potrebovať fluidnú hlavu, ktorá unesie veľkú záťaž bez toho, aby to ohrozilo plynulý pohyb. Fluidná hlava Sachtler DV 12 SB má 12-stupňový systém protiváhy a 70 mm posuvnú dosku pre dokonalé vyváženie, zatiaľ čo päť horizontálnych a vertikálnych stupňov odporu zabezpečuje plynulé panorámovanie.

Vďaka kombinácii flexibility a jednoduchosti podporuje hlava Sachtler DV 12 SB Fluidnou hlavou fotoaparáty s hmotnosťou až 15 kg a je spoľahlivým spoločníkom aj v tých najnáročnejších podmienkach. Uvoľňovacie systémy Touch & Go znamenajú, že fotoaparát môžete namontovať rýchlo, presne a bezpečne. Presúvanie a nastavovanie záberov je také jednoduché ako stlačenie spínača, čo znamená, že menej času strávite šmátraním a viac času venujete kreativite.

Pri záberoch, pri ktorých potrebujete vyvážiť rýchle nastavenie, jednoduchú prepravu, oporu a stabilitu, je statív Sachtler flowtech® 100 MS Carbon Fibre cenným doplnkom vašej výbavy. Jedinečná konštrukcia umožňuje individuálne nastavenie každej nohy a zároveň uvoľnenie a zaistenie, čo znamená, že nastavenie na akomkoľvek povrchu je také jednoduché ako uvoľnenie západky. Vďaka ergonomickému dizajnu je statív ľahký a pohodlný na prenášanie bez ohľadu na to, kam vás vaša kreativita zavedie.

Statív Sachtler flowtech® 100 MS váži len 4,1 kg, unesie užitočné zaťaženie až 30 kg a dá sa vysunúť do maximálnej výšky 155 cm. Táto všestrannosť a flexibilita sa spája s vysokou úrovňou stability, takže si môžete byť istí, že vždy budete môcť získať záber, ktorý hľadáte. Keď ste pripravení pokračovať, všetky nohy sa uzamknú pomocou jediného mechanizmu, aby ste ušetrili ešte viac času a energie.

OBSAH BALENIA

- Rukoväť na prenášanie flowtech®
- DV 12 SB
- Statív flowtech® 100 MS
- Polstrovaná taška ENG

ŠPECIFIKÁCIE

Funkcia Hodnota
Rozsah DV
Počet tyčí Pan 1
Užitočné zaťaženie 1 až 15 kg
Veľkosť misky 100 mm
Hmotnosť 7.30 kg
Typ rozpery Stredná rozpera
Materiál Uhlíkové vlákno
Prepravná dĺžka 860 mm
Stupne statívu 2
Výška s rozperou 0.71 až 1,72 m
Výškový rozsah bez rozpery 0.41 až 1,70 m
Teplotný rozsah -40 až 60 °C
Rozsah náklonu 90° až -75°
Rozsah posúvania 70 mm
Kompatibilita rozhrania Touch & Go
Protiváha 12 krokov protiváhy
Ťahanie 5 + 0 horizontálnych a vertikálnych stupňov odporu
Parametre

Parametre

Výrobca: Sachtler
Kategória: Statívy
PRÍSLUŠENSTVO (3)

Statívy / Slidery / Gimbaly

  • Doprava zdarma

Sachtler Ground Spreader flowtech®

7-14 dní
bez DPH 510 € 612 €

Sachtler Rubber Feet flowtech®

7-14 dní
bez DPH 155 € 186 €

Sachtler Mid-level spreader flowtech® 75

7-14 dní
bez DPH 230 € 276 €